דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בפיונגיאנג, צפון קוריאה

אטרקציות לילדים בפיונגיאנג, צפון קוריאה

אטרקציות לילדים בפיונגיאנג, צפון קוריאה

סקירה כללית של אטרקציות לילדים בפיונגיאנג, צפון קוריאה

פיונגיאנג, צפון קוריאה מלאה באטרקציות לילדים. מפארקי שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכולם. במאמר זה, נחקור את האטרקציות המובילות לילדים בפיונגיאנג.

Rungra People's Pleasure Ground

מגרש התענוגות של רונגרה (Rungra People's Pleasure Ground) הוא פארק שעשועים פופולרי בפיונגיאנג. הוא כולל מגוון נסיעות, כולל רכבות הרים, מכוניות פגוש וגלגלי ענק. יש גם פארק מים, פינת ליטוף ומגרש משחקים.

ארמון הילדים Mangyongdae

ארמון הילדים Mangyongdae הוא מרכז תרבותי לילדים. הוא כולל מגוון פעילויות, כולל שיעורי מוזיקה, ריקוד ואומנות. יש גם תיאטרון, ספרייה ומוזיאון.

מוזיאון המלחמה לשחרור ארץ המולדת המנצחת

מוזיאון המלחמה לשחרור מולדתו המנצחת הוא אטרקציה פופולרית לילדים. הוא כולל מגוון של תערוכות על מלחמת קוריאה, כולל נשק, מדים וחפצים. יש גם תיאטרון תלת מימד וחווית מציאות מדומה.

גן החיות של פיונגיאנג

גן החיות של פיונגיאנג הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על בעלי חיים. הוא כולל מגוון של בעלי חיים, כולל נמרים, דובים ופילים. יש גם פינת ליטוף ומגרש משחקים.

טבלת אטרקציות לילדים בפיונגיאנג, צפון קוריאה

שֵׁם סוּג תכונות
Rungra People's Pleasure Ground פארק השעשועים רכבות הרים, מכוניות פגוש, גלגלי ענק, פארק מים, פינת ליטוף, מגרש משחקים
ארמון הילדים Mangyongdae מרכז תרבות מוזיקה, ריקוד, חוגי אמנות, תיאטרון, ספרייה, מוזיאון
מוזיאון המלחמה לשחרור ארץ המולדת המנצחת מוּזֵיאוֹן תערוכות על מלחמת קוריאה, כלי נשק, מדים, חפצים, תיאטרון תלת מימד, חווית מציאות מדומה
גן החיות של פיונגיאנג גַן חַיוֹת נמרים, דובים, פילים, פינת ליטוף, מגרש משחקים

פיונגיאנג מלאה באטרקציות לילדים. מפארקי שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכולם. בין אם ילדכם מעוניין ללמוד על בעלי חיים או לחקור את ההיסטוריה של מלחמת קוריאה, יש מה לעשות בפיונגיאנג. לכן, אם אתם מתכננים טיול לצפון קוריאה, הקפידו לבדוק את האטרקציות לילדים בפיונגיאנג.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן