דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בפיזה

אטרקציות לילדים בפיזה

אטרקציות לילדים בפיזה

המגדל הנטוי של פיזה

המגדל הנטוי של פיזה הוא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בפיזה, וזה חובה לילדים. המגדל הוא הקמפניל, או מגדל הפעמונים, של הקתדרלה בפיזה, והוא נוטה מאז בנייתו בשנת 1173. המגדל פתוח למבקרים, והוא מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים המדהימים של העיר.

המוזיאון הלאומי של סן מתאו

המוזיאון הלאומי של סן מתאו הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בפיזה. המוזיאון ממוקם במנזר הבנדיקטיני לשעבר של סן מתאו, והוא מכיל אוסף גדול של אמנות וחפצים מימי הביניים והרנסנס. במוזיאון יש גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות, מה שהופך אותו למקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של פיזה.

קתדרלת פיזה

הקתדרלה די פיזה היא הקתדרלה המרכזית בפיזה, והיא מקום מצוין לילדים לחקור. הקתדרלה מתוארכת למאה ה-11, והיא דוגמה יפה לאדריכלות הרומנסקית. הקתדרלה מלאה באמנות ופסלים יפים, וזה מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של פיזה.

כנסיית סן דומניקו

כנסיית סן דומניקו היא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בפיזה. הכנסייה נבנתה במאה ה-13, והיא דוגמה מצוינת לאדריכלות גותית. הכנסייה מלאה באמנות ופסלים יפים, והיא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של פיזה.

פיאצה דיי מירקולי

פיאצה דיי מירקולי היא אחת האטרקציות האייקוניות ביותר בפיזה, והיא חובה לראות לילדים. בפיאצה נמצאים המגדל הנטוי של פיזה, קתדרלת פיזה והמוזיאון הלאומי של סן מתאו. הפיאצה היא מקום נהדר לילדים לחקור ולהתבונן בנופים המדהימים של העיר.

הגן הבוטני של פיזה

הגן הבוטני של פיזה הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על עולם הטבע. הגן הוא ביתם של מגוון צמחים ועצים, והוא מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על מיני הצמחים השונים. בגן יש גם מגוון תערוכות אינטראקטיביות, מה שהופך אותו למקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על עולם הטבע.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן