דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בפנמה וייחו ובמחוז ההיסטורי של פנמה סיטי

אטרקציות לילדים בפנמה וייחו ובמחוז ההיסטורי של פנמה סיטי

אטרקציות לילדים בפנמה וייחו ובמחוז ההיסטורי של פנמה סיטי

פנמה וייחו

פנמה וייחו הוא החלק העתיק ביותר של פנמה סיטי, והוא ביתם של כמה מהאטרקציות המעניינות ביותר לילדים. חורבות העיר העתיקה הן מקום נהדר לחקור, והחופים הסמוכים מושלמים לשחייה ולשיזוף. ישנם גם מספר מוזיאונים וגלריות המציעים חוויות חינוכיות ומשעשעות לילדים.

חורבות פנמה וייחו

חורבותיה של פנמה וייחו הן מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. ההריסות הן שרידי העיר העתיקה, שנהרסה על ידי הפיראט הנרי מורגן בשנת 1671. ילדים יכולים לחקור את ההריסות וללמוד על ההיסטוריה של העיר, כמו גם על החפצים הרבים שנותרו מאחור.

מוזיאונים וגלריות

בפנמה וייחו יש גם מספר מוזיאונים וגלריות המציעים חוויות חינוכיות ומשעשעות לילדים. מוזיאון תעלת פנמה הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של התעלה ובנייתה, בעוד שהמוזיאון להיסטוריה של הטבע מציע מבט על חיות הבר והצמחים של פנמה. יש גם כמה גלריות לאמנות שמציגות את יצירותיהם של אמנים מקומיים.

חופים

החופים ליד Panama Viejo מושלמים לשחייה ולשיזוף. האזור הוא גם ביתם של מספר אתרי נופש ומלונות המציעים מגוון פעילויות לילדים. יש גם מספר מסעדות וברים המציעים אוכל ושתייה נהדרים לכל המשפחה.

רובע היסטורי של פנמה סיטי

הרובע ההיסטורי של פנמה סיטי הוא מקום נהדר לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. הרובע הוא ביתם של כמה מהמבנים והמונומנטים היפים ביותר בעיר, כמו גם כמה מוזיאונים וגלריות. ילדים יכולים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה של העיר, כמו גם על החפצים הרבים שנותרו מאחור.

מבנים ומונומנטים

הרובע ההיסטורי של פנמה סיטי הוא ביתם של כמה מהמבנים והמונומנטים היפים ביותר בעיר. האזור מלא במבנים בסגנון קולוניאלי המושלם לחקר, כמו גם כמה מונומנטים המנציחים אירועים חשובים בהיסטוריה של העיר. ילדים יכולים לחקור את האזור וללמוד על ההיסטוריה של העיר.

מוזיאונים וגלריות

הרובע ההיסטורי של פנמה סיטי הוא גם ביתם של מספר מוזיאונים וגלריות המציעים חוויות חינוכיות ומשעשעות לילדים. מוזיאון תעלת פנמה הוא מקום מצוין ללמוד על ההיסטוריה של התעלה ובנייתה, בעוד שהמוזיאון להיסטוריה של הטבע מציע מבט על חיות הבר והצמחים של פנמה. יש גם כמה גלריות לאמנות שמציגות את יצירותיהם של אמנים מקומיים.

מסעדות וברים

הרובע ההיסטורי של פנמה סיטי הוא גם ביתם של מספר מסעדות וברים המציעים אוכל ומשקאות נהדרים לכל המשפחה. ישנם גם מספר אתרי נופש ומלונות המציעים מגוון פעילויות לילדים.

סיכום

פנמה וייחו והמחוז ההיסטורי של פנמה סיטי הם מקומות נהדרים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של העיר. ילדים יכולים לחקור את חורבות העיר העתיקה, לבקר במוזיאונים ובגלריות וליהנות מהחופים והמסעדות. ישנם גם מספר אתרי נופש ומלונות המציעים מגוון פעילויות לילדים. למידע נוסף, בקר בדף ויקיפדיה עבור פנמה סיטי .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן