דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בפרטוריה, דרום אפריקה

אטרקציות לילדים בפרטוריה, דרום אפריקה

אטרקציות לילדים בפרטוריה, דרום אפריקה

גנים זואולוגיים לאומיים

הגנים הזואולוגיים הלאומיים של דרום אפריקה, הידועים גם בשם גן החיות של פרטוריה, היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בפרטוריה. גן החיות הוא ביתם של למעלה מ-3,000 בעלי חיים, כולל ג'ירפות, אריות, פילים, היפופוטמים ועוד. בגן החיות יש גם מגוון תכניות חינוכיות, כמו התוכנית Junior Zookeeper, המלמדות ילדים על בעלי החיים והסביבה.

מפגשים עם בעלי חיים

גן החיות של פרטוריה מציע מגוון מפגשים עם בעלי חיים המאפשרים לילדים להכיר מקרוב חלק מהחיות. מפגשים אלו כוללים את מפגש הפיל, מפגש הג'ירפות ומפגש האריות. מפגשים אלו הם דרך מצוינת לילדים ללמוד על בעלי החיים ולקבל חוויה ייחודית שלא ישכחו.

אנדרטת ווטרקר

אנדרטת ווטרקר היא אנדרטה לאומית הממוקמת בפרטוריה המנציחה את הטרק הגדול של האפריקנרים. האנדרטה היא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של דרום אפריקה ולחקור את התערוכות האינטראקטיביות הרבות. באנדרטה יש גם מגוון פעילויות לילדים, כמו מסלול מיני גולף ומגרש משחקים.

תערוכות אינטראקטיביות

באנדרטת Voortrekker יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות שנועדו לחנך ילדים על ההיסטוריה של דרום אפריקה. תערוכות אלה כוללות העתק של הטרק הגדול, העתק של קרב נהר הדם והעתק של מלחמת הבורים. תערוכות אלו הן דרך מצוינת לילדים ללמוד על ההיסטוריה של דרום אפריקה בצורה אינטראקטיבית ומרתקת.

בנייני איחוד

בנייני האיחוד הם המושב הרשמי של ממשלת דרום אפריקה וממוקמים בפרטוריה. בנייני האיחוד הם מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של דרום אפריקה. בבנייני האיחוד יש גם מגוון של תערוכות אינטראקטיביות, כמו פארק החירות והגבעה החוקתית, שנועדו לחנך ילדים על ההיסטוריה והתרבות של דרום אפריקה.

פארק החירות

פארק החירות הוא תערוכה אינטראקטיבית הממוקמת בבנייני האיחוד שנועדה ללמד ילדים על ההיסטוריה והתרבות של דרום אפריקה. בפארק החירות יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כמו חומת החירות, אנדרטת החירות וגן החירות, שנועדו לחנך ילדים על ההיסטוריה והתרבות של דרום אפריקה.

פרטוריה היא יעד נהדר לילדים, עם מגוון אטרקציות שבטוח יבטיחו אותם. מהגנים הזואולוגיים הלאומיים ועד אנדרטת ווטרקר, יש שפע של פעילויות מהנות לילדים ליהנות. למידע נוסף, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן