דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בפריז, צרפת

אטרקציות לילדים בפריז, צרפת

אטרקציות לילדים בפריז, צרפת

מוזיאונים

מוזיאון גרווין

מוזיאון גרווין הוא מוזיאון שעווה הממוקם בלב פריז. הוא כולל למעלה מ-300 דמויות שעווה של דמויות מפורסמות מההיסטוריה, הספרות, האמנות והפוליטיקה. ילדים יאהבו לראות את הסלבריטאים והדמויות ההיסטוריות האהובות עליהם מקרוב ואישי. יש גם פעילויות אינטראקטיביות וסדנאות חינוכיות שיכולות לעזור לילדים ללמוד יותר על הדמויות המוצגות.

Musée des Arts et Métiers

מוזיאון האמנויות והמטייר הוא מוזיאון המוקדש למדע, טכנולוגיה ותעשייה. הוא כולל מגוון של תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שיכולות לעזור לילדים ללמוד על ההיסטוריה והמדע מאחורי החפצים המוצגים. יש גם סדנאות ואירועים קבועים שיכולים לעזור לילדים להתנסות עם אוספי המוזיאון.

מוזיאון הלובר

מוזיאון הלובר הוא אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם. הוא מכיל אוסף מרשים של יצירות אמנות מרחבי העולם, כולל יצירות מתקופות הרנסנס, הבארוק והאימפרסיוניסטיות. ילדים יכולים לחקור את הגלריות של המוזיאון ולקבל הצצה לכמה מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בעולם.

פארקים וגנים

Jardin des Tuileries

Jardin des Tuileries הוא פארק ציבורי גדול הממוקם במרכז פריז. הוא כולל מגוון אטרקציות, לרבות קרוסלה, תיאטרון בובות ומגרש משחקים. ילדים יכולים גם לחקור את גני הפארק ולהתבונן בנופים היפים של העיר.

Jardin du Luxembourg

Jardin du Luxembourg הוא פארק יפהפה הממוקם בלב פריז. הוא כולל מגוון אטרקציות, לרבות קרוסלה, תיאטרון בובות ומגרש משחקים. ילדים יכולים גם לחקור את גני הפארק ולהתבונן בנופים היפים של העיר.

Parc des Buttes Chaumont

Parc des Buttes Chaumont הוא פארק ציבורי גדול הממוקם בצפון מזרח פריז. הוא כולל מגוון אטרקציות, כולל אגם, מפל ומגרש משחקים. ילדים יכולים גם לחקור את גני הפארק ולהתבונן בנופים היפים של העיר.

אטרקציות אחרות

דיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים הממוקם ממש מחוץ לפריז. הוא כולל מגוון אטרקציות, כולל טרמפים, מופעים ומפגש עם אופי. ילדים יכולים לחקור את אדמותיו השונות של הפארק ולהתרשם מהמראות והקולות של הפארק.

Cité des Sciences et de l'Industrie

Cité des Sciences et de l'Industrie הוא מוזיאון מדע הממוקם בצפון מזרח פריז. הוא כולל מגוון של תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שיכולות לעזור לילדים ללמוד על מדע וטכנולוגיה. יש גם סדנאות ואירועים קבועים שיכולים לעזור לילדים להתנסות עם אוספי המוזיאון.

Aquaboulevard

Aquaboulevard הוא פארק מים מקורה הממוקם בדרום פריז. הוא כולל מגוון אטרקציות, כולל מגלשות, בריכות ונהר עצל. ילדים יכולים לחקור את האטרקציות של הפארק ולהתרשם מהמראות והקולות של הפארק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן