דף הבית » טופ 10 – אטרקציות בעולם » אטרקציות לילדים בקבוצת אנדרטאות בהאמפי

אטרקציות לילדים בקבוצת אנדרטאות בהאמפי

אטרקציות לילדים בקבוצת אנדרטאות בהאמפי

מבוא

קבוצת המונומנטים בהאמפי היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו הממוקם במדינת קרנטקה, הודו. הוא ידוע בשל המונומנטים הרבים שלו, ההריסות והמקדשים המושכים מבקרים מכל העולם. מאמר זה ידון באטרקציות לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי.

מקדש וירופקשה

מקדש Virupaksha הוא אחד המקדשים העתיקים ביותר בהאמפי ומוקדש לורד שיווה. זוהי אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. המקדש מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. למקדש יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור.

מתחם מקדש ויטאלה

מתחם מקדש ויטאלה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת המונומנטים בהאמפי. המתחם מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. למתחם יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. במתחם יש גם מרכבת אבן גדולה שילדים יכולים לחקור.

אורוות הפילים

אורוות הפילים הן אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. האורוות מלאות בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. לאורוות יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. לאורוות יש גם פיל אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

הלוטוס מאהל

הלוטוס מאהל היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. המאהל מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. למאהל יש גם חצר גדולה בה הילדים יכולים לשחק ולחקור. למאהל יש גם לוטוס אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

השור המונוליטי

השור המונוליטי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. השור מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. לשור יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. לשור יש גם שור אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

המתחם המלכותי

המתחם המלכותי הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת המונומנטים בהאמפי. המתחם מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. למתחם יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. במתחם יש גם כס אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

מתחם מקדש הזארה ראמה

מתחם מקדש האזארה ראמה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. המתחם מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. למתחם יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. במתחם יש גם מקדש אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

אמבט המלכה

אמבט המלכה הוא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. האמבט מלא בגילופים ופסלים מורכבים שילדים יכולים לחקור. לאמבטיה יש גם חצר גדולה שבה הילדים יכולים לשחק ולחקור. באמבטיה יש גם אמבט אבן גדול שילדים יכולים לחקור.

סיכום

קבוצת המונומנטים בהאמפי היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו הממוקם במדינת קרנטקה, הודו. הוא ידוע בשל המונומנטים הרבים שלו, ההריסות והמקדשים המושכים מבקרים מכל העולם. מאמר זה דן באטרקציות לילדים בקבוצת האנדרטאות בהאמפי. ממקדש Virupaksha ועד למרחץ המלכה, יש הרבה אטרקציות לילדים לחקור וליהנות מהם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן