דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בקהיר, מצרים

אטרקציות לילדים בקהיר, מצרים

אטרקציות לילדים בקהיר, מצרים

פארק שעשועים

קהיר מציעה מגוון של פארקי שעשועים שבטוח ישמחו ילדים בכל הגילאים. פארק השעשועים הפופולרי ביותר הוא פארק החלומות, המציע מגוון רכיבות, משחקים ופעילויות. פארקי שעשועים פופולריים נוספים כוללים את Magic Land, הכוללת מגוון אטרקציות ואטרקציות; וסיטי סטארס, המציעה מגוון רחב של אפשרויות קניות ובילוי.

מוזיאונים

קהיר היא ביתם של מספר מוזיאונים שבטוח יבדר את הילדים. המוזיאון המצרי הוא בחירה פופולרית, שכן הוא מכיל מגוון רחב של חפצים ממצרים העתיקה. המוזיאון הקופטי הוא בחירה פופולרית נוספת, מכיוון שהוא מציע מבט אל ההיסטוריה של העם הקופטי של מצרים. מוזיאונים אחרים כוללים את המוזיאון לאמנות אסלאמית, המציג מגוון של אמנות וחפצי אמנות אסלאמית; והמוזיאון לאמנות מצרית מודרנית, הכולל מגוון אמנות עכשווית.

פעילויות חוץ

קהיר היא ביתם של מגוון פעילויות חוצות שבטוח יבדר את הילדים. גן החיות של גיזה הוא בחירה פופולרית, מכיוון שהוא מציע מגוון רחב של בעלי חיים ופעילויות. פעילויות חוצות פופולריות אחרות כוללות את אקווריום קהיר, הכולל מגוון של חיים ימיים; והגנים הבוטניים של קהיר, המציעים מגוון של צמחים ופרחים.

בידור

קהיר היא ביתם של מגוון אפשרויות בילוי שבטוח יבדר את הילדים. בית האופרה של קהיר הוא בחירה פופולרית, מכיוון שהוא מציע מגוון הופעות ואירועים. אפשרויות בילוי פופולריות נוספות כוללות את פסטיבל הסרטים הבינלאומי של קהיר, המציג מגוון סרטים מרחבי העולם; ופסטיבל הג'אז של קהיר, הכולל מגוון הופעות ג'אז.

מְשִׁיכָה סוּג
פארק חלומות פארק שעשועים
אדמה קסומה פארק שעשועים
כוכבי העיר פארק שעשועים
המוזיאון המצרי מוּזֵיאוֹן
מוזיאון קופטי מוּזֵיאוֹן
מוזיאון לאמנות אסלאמית מוּזֵיאוֹן
מוזיאון לאמנות מצרית מודרנית מוּזֵיאוֹן
גן החיות של גיזה פעילות חוץ
אקווריום קהיר פעילות חוץ
הגנים הבוטניים של קהיר פעילות חוץ
בית האופרה של קהיר בידור
פסטיבל הסרטים הבינלאומי של קהיר בידור
פסטיבל הג'אז של קהיר בידור

קהיר, מצרים היא יעד נהדר לילדים בכל הגילאים. מפארקי שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכולם. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן