דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בקוואי, הוואי

אטרקציות לילדים בקוואי, הוואי

אטרקציות לילדים בקוואי, הוואי

האטרקציות המובילות של קוואי

קוואי, הוואי היא היעד המושלם למשפחות. עם הנופים הטרופיים השופעים והחופים עוצרי הנשימה, אין זה פלא מדוע קוואי היא יעד מוביל למשפחות. משנורקלינג וגלישה ועד טיולים וטיולים, יש משהו לכל אחד. הנה כמה מהאטרקציות המובילות לילדים בקוואי.

קניון ווימאה

קניון ווימאה הוא אחד המראות המרהיבים ביותר בקוואי. זהו קניון באורך 10 מייל עם צוקים נישאים וצמחייה עבותה. ישנם מספר שבילים המתפתלים בקניון ומציעים נופים מדהימים של הקניון והסביבה. זהו מקום נהדר לילדים לחקור ולהתרשם מהיופי של האי.

מגדלור קילאואה

מגדלור קילאואה הוא מראה מדהים לעין. המגדלור ניצב על גבי צוק ומציע נופים עוצרי נשימה של האוקיינוס והסביבה. המגדלור הוא גם ביתם של מגוון ציפורים וחיות בר אחרות. זהו מקום נהדר לחקור ולהתרשם מהיופי של האי.

חוף המנהרות

חוף מנהרות הוא מקום נהדר למשפחות לבלות את היום. החוף ידוע במים הצלולים והחול הלבן שלו. יש גם כמה מנהרות המובילות למפרצונים נסתרים ולנקודות סודיות. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בשמש.

המפלים של קוואי

קוואי היא ביתם של כמה מהמפלים המדהימים ביותר בעולם. ממפלי Wailua ועד מפלי Opaeka'a, יש הרבה מפלים שאפשר לחקור. המפלים הם מקום נהדר לילדים לחקור ולהתרשם מהיופי של האי.

החופים של קוואי

קוואי היא ביתם של כמה מהחופים היפים בעולם. מחופי החול הלבן של פויפו ועד לחופי החול השחור של Hanalei, יש משהו לכולם. החופים הם מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות בשמש.

מסלולי ההליכה של קוואי

קאוואי היא ביתם של כמה ממסלולי ההליכה היפים בעולם. משביל חוף נא פאלי לשביל קללאו, יש הרבה שבילים שאפשר לחקור. השבילים הם מקום נהדר לילדים לחקור ולהתרשם מהיופי של האי.

טבלת אטרקציות לילדים בקוואי

מְשִׁיכָה תיאור
קניון ווימאה קניון באורך 10 מייל עם צוקים נישאים וצמחייה עבותה
מגדלור קילאואה יושב על ראש צוק עם נוף עוצר נשימה של האוקיינוס והסביבה
חוף המנהרות מים צלולים וחול לבן עם מנהרות המובילות למפרצונים נסתרים ולנקודות סודיות
המפלים של קוואי ממפלי וואילואה ועד מפלי אופאקה, יש הרבה מפלים לחקור
החופים של קוואי מחופי החול הלבן של פויפו ועד לחופי החול השחור של Hanalei, יש משהו לכולם
מסלולי ההליכה של קוואי משביל חוף נא פאלי לשביל קללאו, יש הרבה שבילים שאפשר לחקור

קוואי היא היעד המושלם למשפחות. עם הנופים הטרופיים השופעים והחופים עוצרי הנשימה, אין זה פלא מדוע קוואי היא יעד מוביל למשפחות. משנורקלינג וגלישה ועד טיולים רגליים וסיור, יש משהו לכל אחד. עיין בחיפוש YouTube זה למידע נוסף על אטרקציות לילדים בקוואי, הוואי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן