דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בקוימברה פורטוגל

אטרקציות לילדים בקוימברה פורטוגל

אטרקציות לילדים בקוימברה פורטוגל

פארק המים אקווספרה

פארק המים Aquasfera הוא אחת האטרקציות הטובות ביותר לילדים בקוימברה פורטוגל. פארק מים זה כולל מגוון של מגלשות מים, בריכות ואטרקציות אחרות שבטוח ישעשעו את הילדים. ל-Aquasfera יש גם מגוון מסעדות וחנויות לחקור, מה שהופך אותו ליום בילוי נהדר עבור כל המשפחה.

מוזיאון מדע

מוזיאון המדע של קוימברה הוא אטרקציה נהדרת לילדים. מוזיאון זה כולל תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שיעזרו לילדים ללמוד על מדע בצורה מהנה ומרתקת. במוזיאון יש גם מגוון תוכניות ואירועים חינוכיים שבטוח יבדר את הילדים.

פארק יער מונסנטו

פארק מונסנטו יער הוא מקום נהדר לילדים לחקור את החוץ. פארק זה כולל מגוון מסלולים ופעילויות שישפרו את הילדים. בפארק יש גם מגוון תוכניות ואירועים חינוכיים שבטוח ישאירו את הילדים מעורבים.

גן בוטני

הגן הבוטני של קוימברה הוא אטרקציה נהדרת לילדים. גן זה כולל מגוון של צמחים ופרחים שבטוח ישמחו את הילדים. בגן יש גם מגוון תכניות ואירועים חינוכיים שבטוח יעסיקו את הילדים.

מִצפֵּה כּוֹכָבִים

הפלנטריום של קוימברה הוא אטרקציה נהדרת לילדים. הפלנטריום הזה כולל מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שיעזרו לילדים ללמוד על החלל בצורה מהנה ומרתקת. בפלנטריום יש גם מגוון תוכניות ואירועים חינוכיים שבטוח יבדר את הילדים.

אַקוַרִיוּם

האקווריום של קוימברה הוא אטרקציה נהדרת לילדים. אקווריום זה כולל מגוון של חיות מים וצמחים שבטוח ישמחו את הילדים. באקווריום יש גם מגוון תוכניות ואירועים חינוכיים שבטוח יעסיקו את הילדים.

מְשִׁיכָה תיאור
פארק המים אקווספרה מגלשות מים, בריכות, מסעדות וחנויות
מוזיאון מדע תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות
פארק יער מונסנטו שבילים ופעילויות
גן בוטני צמחים ופרחים
מִצפֵּה כּוֹכָבִים תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות
אַקוַרִיוּם חיות מים וצמחים

למידע נוסף על אטרקציות לילדים בקוימברה פורטוגל, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן