דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בקיוטו, יפן

אטרקציות לילדים בקיוטו, יפן

אטרקציות לילדים בקיוטו, יפן

קיומיזו-דרה

Kiyomizu-dera היא אחת האטרקציות הפופולריות ביותר בקיוטו. זהו מקדש בודהיסטי עתיק שנבנה בסוף המאה ה-8. המקדש ידוע בנופים המדהימים של העיר, וזה מקום נהדר לילדים לחקור. שטח המקדש מלא בפסלים ומקדשים מעניינים, ויש גם כמה חנויות ומסעדות באזור. Kiyomizu-dera הוא מקום נהדר לקחת את המשפחה ליום בחוץ.

פושימי אינארי טאישה

Fushimi Inari Taisha היא אטרקציה פופולרית נוספת בקיוטו. זהו מקדש שינטו שנבנה במאה ה-8. המקדש ידוע באלפי שערי הטורי האדומים שלו המציפים את השבילים המובילים אל המקדש. אומרים שהשערים מביאים מזל טוב, וילדים יאהבו לחקור את השבילים המתפתלים. יש גם כמה חנויות ומסעדות באזור, מה שהופך אותו למקום מצוין לטיול משפחתי.

הארמון הקיסרי של קיוטו

הארמון הקיסרי של קיוטו הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בקיוטו. זהו מקום מגוריו לשעבר של הקיסר היפני, וזה מקום נהדר לחקור את ההיסטוריה של יפן. שטח הארמון מלא במבנים וגנים מעניינים, ובאזור יש גם כמה חנויות ומסעדות. הארמון הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על ההיסטוריה של יפן.

אקווריום קיוטו

אקווריום קיוטו הוא מקום נהדר לקחת את המשפחה ליום בחוץ. זהו אחד האקווריומים הגדולים ביפן, והוא מהווה בית למגוון רחב של חיים ימיים. באקווריום יש מגוון תערוכות אינטראקטיביות, וילדים יאהבו לחקור את המיכלים השונים. באקווריום יש גם כמה חנויות ומסעדות, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום.

טירת ניג'ו

טירת ניג'ו היא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בקיוטו. זוהי טירה היסטורית שנבנתה במאה ה-17, והיא מקום מצוין לחקור את ההיסטוריה של יפן. שטח הטירה מלא במבנים וגנים מעניינים, ויש גם כמה חנויות ומסעדות באזור. טירת ניג'ו היא מקום נהדר לילדים ללמוד על ההיסטוריה של יפן.

מגדל קיוטו

מגדל קיוטו הוא מקום נהדר לקחת את המשפחה ליום בחוץ. זהו אחד המגדלים הגבוהים ביפן, והוא מציע נופים מדהימים של העיר. במגדל יש כמה חנויות ומסעדות, ויש גם כמה תערוכות אינטראקטיביות. המגדל הוא מקום נהדר לילדים לחקור, וזה מקום נהדר להתרשם מהנופים של העיר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן