דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בקיז'י פוגוסט

אטרקציות לילדים בקיז'י פוגוסט

אטרקציות לילדים בקיז'י פוגוסט

מבוא לקיז'י פוגוסט

Kizhi Pogost הוא מוזיאון פתוח ייחודי הממוקם על אי באגם אונגה ברוסיה. הוא בית למספר אטרקציות לילדים, כולל כנסיות עץ, טחנות רוח וכפר רוסי מסורתי. המוזיאון הוא חלק משמורת המוזיאון ההיסטורי, האדריכלי והאתנוגרפי של מדינת קיז'י, שהיא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

כנסיות עץ

האטרקציה המפורסמת ביותר בקיז'י פוגוסט היא כנסיות העץ. האייקונית שבהן היא כנסיית הטרנספיגורציה בעלת 22 הכיפות, שנבנתה בשנת 1714. הכנסייה עשויה כולה מעץ ונחשבת ליצירת מופת של אדריכלות העץ הרוסית. הכנסייה מוקפת במספר כנסיות עץ נוספות, ביניהן כנסיית ההשתדלות שנבנתה ב-1764 וכנסיית התחייה שנבנתה ב-1776.

כנסיית ההשתדלות

כנסיית ההשתדלות היא כנסיית עץ קטנה שנבנתה בשנת 1764. היא ממוקמת בצד הצפוני של כנסיית הטרנספיגורציה ומאמינים שהיא נבנתה כסמל להגנה על הכנסייה הגדולה יותר. הכנסייה מעוטרת בגילופים מורכבים ומהווה אטרקציה פופולרית לילדים.

כנסיית התחייה

כנסיית התחייה ממוקמת בצד הדרומי של כנסיית הטרנספיגורציה ונבנתה בשנת 1776. זוהי כנסיית עץ קטנה המעוטרת בגילופים מורכבים ומהווה אטרקציה פופולרית לילדים.

טחנות רוח

Kizhi Pogost הוא ביתם של מספר טחנות רוח, שנבנו במאה ה-18. טחנות הרוח ממוקמות על האי ומהוות אטרקציה פופולרית לילדים. טחנות הרוח עשויות עץ ומעוטרות בגילופים מורכבים.

טחנת רוח של כנסיית השינוי

טחנת הרוח של כנסיית השינוי ממוקמת בצידה הצפוני של הכנסייה ונבנתה בשנת 1714. טחנת הרוח עשויה עץ ומעוטרת בגילופים מורכבים. זוהי אטרקציה פופולרית לילדים.

טחנת רוח של כנסיית ההשתדלות

טחנת הרוח של כנסיית ההשתדלות ממוקמת בצד הדרומי של הכנסייה ונבנתה בשנת 1764. טחנת הרוח עשויה עץ ומעוטרת בגילופים מורכבים. זוהי אטרקציה פופולרית לילדים.

כפר רוסי מסורתי

Kizhi Pogost הוא ביתו של כפר רוסי מסורתי, שנבנה במאה ה-18. הכפר ממוקם על האי ומהווה אטרקציה פופולרית לילדים. הכפר מורכב ממספר בתי עץ ומעוטר בגילופים מורכבים.

בתי עץ

הכפר מורכב ממספר בתי עץ, שנבנו במאה ה-18. הבתים מעוטרים בגילופים מורכבים ומהווים אטרקציה פופולרית לילדים.

מלאכת יד רוסית מסורתית

הכפר הוא ביתם של מספר אומנות רוסית מסורתית, שהן אטרקציות פופולריות לילדים. המלאכות כוללות גילוף בעץ, כלי חרס ואריגה. המלאכות הן דרך מצוינת לילדים ללמוד על התרבות המסורתית של רוסיה.

סיכום

Kizhi Pogost הוא מוזיאון פתוח ייחודי הממוקם על אי באגם אונגה ברוסיה. הוא בית למספר אטרקציות לילדים, כולל כנסיות עץ, טחנות רוח וכפר רוסי מסורתי. המוזיאון הוא חלק משמורת המוזיאון ההיסטורי, האדריכלי והאתנוגרפי של מדינת קיז'י, שהיא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. האטרקציות בקיז'י פוגוסט הן דרך מצוינת לילדים ללמוד על התרבות המסורתית של רוסיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן