דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בקיטו, אקוודור

אטרקציות לילדים בקיטו, אקוודור

אטרקציות לילדים בקיטו, אקוודור

גני חיות בקיטו

קיטו היא ביתם של מגוון גני חיות שמתאימים לילדים. גן החיות הפופולרי ביותר הוא גן החיות של קיטו, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. גן החיות הוא ביתם של למעלה מ-2,000 בעלי חיים, כולל אריות, נמרים ודובים. בגן החיות יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כמו פינת ליטוף ובית זוחלים. גן חיות פופולרי נוסף הוא גן החיות באקוודור האמזונס, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. גן החיות הזה כולל חיות אקזוטיות מהאמזונס, כמו יגוארים, קופים ועצלנים.

מוזיאונים

קיטו היא גם ביתם של מגוון מוזיאונים שמתאימים לילדים. המוזיאון הפופולרי ביותר הוא Museo de la Ciudad de Quito, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. מוזיאון זה כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, כולל סיור וירטואלי בעיר. במוזיאון יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כמו תיאטרון בובות ופלנטריום. מוזיאון פופולרי נוסף הוא ה-Museo de Arte Moderno, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. מוזיאון זה כולל מגוון של אמנות מודרנית, כולל ציורים, פסלים ותצלומים.

פארקים

קיטו היא גם ביתם של מגוון פארקים המושלמים לילדים. הפארק הפופולרי ביותר הוא פארק לה קרולינה, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. הפארק כולל מגוון פעילויות פנאי, לרבות מגרש משחקים, סקייטפארק ואגם. בפארק יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כמו פינת ליטוף ובית זוחלים. פארק פופולרי נוסף הוא פארק מטרופוליטנו, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. פארק זה כולל מגוון פעילויות, כולל מגרש משחקים, סקייטפארק ואגם.

פארקי שעשועים

קיטו היא גם ביתם של מגוון פארקי שעשועים המושלמים לילדים. פארק השעשועים הפופולרי ביותר הוא Parque El Ejido, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. הפארק כולל מגוון אטרקציות ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, מגלשות מים וגלגל ענק. בפארק יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כמו פינת ליטוף ובית זוחלים. פארק שעשועים פופולרי נוסף הוא Parque La Alameda, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. פארק זה כולל מגוון אטרקציות ואטרקציות, כולל רכבות הרים, מגלשות מים וגלגל ענק.

אקווריומים

קיטו היא גם ביתם של מגוון אקווריומים שמתאימים לילדים. האקווריום הפופולרי ביותר הוא אקווריום קיטו, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. האקווריום כולל מגוון של חיות מים, כולל דגים, צבים וכרישים. באקווריום יש גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כמו פינת ליטוף ובית זוחלים. אקווריום פופולרי נוסף הוא אקווריום האמזונס, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. אקווריום זה כולל מגוון של חיות מים אקזוטיות, כולל פיראנות, צלופחים חשמליים ודגיגונים.

תיאטראות

קיטו היא גם ביתם של מגוון תיאטראות המושלמים לילדים. התיאטרון הפופולרי ביותר הוא תיאטרו סוקרה, שנמצא במרכז ההיסטורי של העיר. התיאטרון מציג מגוון הצגות ומחזות זמר, כולל אגדות קלאסיות וקומדיות מודרניות. בתיאטרון יש גם מגוון תוכניות ופעילויות חינוכיות לילדים, כמו תיאטרון בובות ופלנטריום. תיאטרון פופולרי נוסף הוא תיאטרו בוליבר, שנמצא בפרברים הצפוניים של העיר. תיאטרון זה כולל מגוון מחזות ומחזות זמר, כולל אגדות קלאסיות וקומדיות מודרניות.

טבלת אטרקציות לילדים בקיטו, אקוודור

מְשִׁיכָה מקום פעילויות
גני חיות מרכז היסטורי ופרברים צפוניים גן חיות ליטוף, בית זוחלים, תוכניות חינוכיות
מוזיאונים מרכז היסטורי ופרברים צפוניים סיור וירטואלי, תיאטרון בובות, פלנטריום
פארקים מרכז היסטורי ופרברים צפוניים מגרש משחקים, סקייט פארק, אגם
פארקי שעשועים מרכז היסטורי ופרברים צפוניים רכבות הרים, מגלשות מים, גלגל ענק
אקווריומים מרכז היסטורי ופרברים צפוניים דגים, צבים, כרישים, גן חיות ליטוף, בית זוחלים
תיאטראות מרכז היסטורי ופרברים צפוניים הצגות ומחזות זמר, תיאטרון בובות, פלנטריום

למידע נוסף על אטרקציות לילדים בקיטו, אקוודור, עיין בחיפוש YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן