דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בקליבלנד, אוהיו

אטרקציות לילדים בקליבלנד, אוהיו

אטרקציות לילדים בקליבלנד, אוהיו

אטרקציות ידידותיות למשפחות בקליבלנד, אוהיו

מוזיאון קליבלנד לתולדות הטבע

מוזיאון קליבלנד לתולדות הטבע הוא מקום נהדר למשפחות לחקור וללמוד על עולם הטבע. המוזיאון כולל תערוכות אינטראקטיביות, פלנטריום ומגוון תוכניות חינוכיות. ילדים יכולים לחקור את גלריות הדינוזאורים, לגעת במאובנים אמיתיים וללמוד על חיות הבר של האזור. המוזיאון מציע גם מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כמו "יום הדינוזאורים" ו"לילה במוזיאון".

גן החיות של קליבלנד מטרופארקס

גן החיות של קליבלנד מטרופארקס הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על בעלי חיים מרחבי העולם. גן החיות כולל מגוון תערוכות, כולל מעבר הפיל האפריקני, ההרפתקה האוסטרלית ויער הגשם. גן החיות מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות, כמו האקדמיה לגן החיות, המלמדת ילדים על בעלי חיים ושימור. גן החיות גם מארח מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כמו "בו בגן החיות" ו"פרוע על קופים".

אקווריום קליבלנד

אקווריום קליבלנד הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על חיי מים. האקווריום כולל מגוון תערוכות, כולל טנק הכרישים, שונית האלמוגים ויער הגשם של האמזונס. האקווריום מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות, כמו תכנית Aquarists Junior, המלמדת ילדים על חיי מים ושימור. האקווריום גם מארח מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כמו "אקווריום אחרי החשיכה" ו"שבתות סטינגריי".

Great Lakes Science Center

מרכז המדע של האגמים הגדולים הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על מדע וטכנולוגיה. מרכז המדע כולל מגוון תערוכות אינטראקטיביות, פלנטריום ומגוון תוכניות חינוכיות. ילדים יכולים לחקור את מעבדת הרובוטיקה, מעבדת האנרגיה ומעבדת החלל. מרכז המדע מציע גם מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כמו "יום הרובוט" ו"שבת המדע".

פארק השעשועים סידר פוינט

פארק השעשועים סידר פוינט הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. הפארק כולל מגוון רכיבות, כולל רכבות הרים, טיולי מים ורכיבות משפחתיות. הפארק מציע גם מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כגון "הלוואין האנט" ו-"WinterFest".

הגן הבוטני של קליבלנד

הגן הבוטני של קליבלנד הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על צמחים וטבע. הגן כולל מגוון תערוכות, כולל הגן היפני, גן הילדים והחממה. הגן מציע גם מגוון תוכניות חינוכיות, כמו תכנית "מגלי גנים", המלמדת ילדים על צמחים ושימור. הגן מארח גם מגוון אירועים מיוחדים במהלך השנה, כמו "ימי פרפר" ו"גן אחרי החשכה". קליבלנד, אוהיו היא מקום נהדר למשפחות לבקר ולחקור. ממוזיאונים ועד פארקי שעשועים, יש שפע של אטרקציות להנאת הילדים. בין אם המשפחה שלכם מחפשת יום כיף או חוויה חינוכית, בקליבלנד יש משהו לכולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן