דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בקנוסוס, כרתים

אטרקציות לילדים בקנוסוס, כרתים

אטרקציות לילדים בקנוסוס, כרתים

ארמון קנוסוס

ארמון קנוסוס הוא הגדול והחשוב מבין הארמונות המינואים. זה היה המרכז הפוליטי והדתי של הציוויליזציה המינואית והוא המקום המושלם לקחת את ילדיכם לטיול מהנה וחינוכי. הארמון מלא בחפצים מרתקים, ציורי קיר ופסלים שישבו את דמיונם של ילדיכם. יש גם שפע של פעילויות אינטראקטיביות וסיורים זמינים כדי לתת לילדיכם תובנה על ההיסטוריה המרתקת של הציוויליזציה העתיקה הזו.

המוזיאון הארכיאולוגי של הרקליון

המוזיאון הארכיאולוגי של הרקליון הוא אחד המוזיאונים החשובים ביותר ביוון והוא ביתם של כמה מהממצאים החשובים ביותר מהציוויליזציה המינואית. כאן, הילדים שלכם יכולים ללמוד על התרבות וההיסטוריה של המינואים ולחקור את החפצים שנחשפו מהריסות ארמון קנוסוס. המוזיאון מציע גם פעילויות אינטראקטיביות, כמו סיור וירטואלי בארמון, ושחזור תלת מימדי של הארמון. זוהי דרך מצוינת לגרום לילדים שלך להתעניין בהיסטוריה של הציוויליזציה העתיקה הזו.

מבוך קנוסוס

מבוך קנוסוס הוא אטרקציה ייחודית לילדים בקנוסוס, כרתים. זהו מבוך אינטראקטיבי שבו הילדים שלכם יכולים לחקור את ההיסטוריה והמיתולוגיה של הציוויליזציה המינואית. המבוך מלא בחידות ומשחקים שיאתגרו את מוחותיהם של ילדיכם וילמדו אותם על תרבות המינואים. במבוך יש גם מספר פעילויות וסיורים אינטראקטיביים שיתנו לילדיכם תובנה על ההיסטוריה המרתקת של הציוויליזציה העתיקה הזו.

Cretaquarium

ה- Cretaquarium הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום בילוי מהנה וחינוכי. כאן, הילדים שלכם יכולים לחקור את העולם התת-ימי של הים התיכון וללמוד על החיים הימיים המגוונים המאכלסים אותו. באקווריום יש גם מספר פעילויות וסיורים אינטראקטיביים שיעניקו לילדים שלכם תובנה על החיים הימיים המרתקים של הים התיכון.

חוף קנוסוס

חוף קנוסוס הוא המקום המושלם לקחת את ילדיכם ליום כיף. כאן, הילדים שלכם יכולים ליהנות מהשמש הים תיכונית החמימה ומהמים הצלולים של הים. בחוף יש גם מספר פעילויות ואטרקציות כמו ספורט ימי, כדורעף חופים ומגרש משחקים. זוהי דרך מצוינת לגרום לילדים שלכם להתעניין ביופיו הטבעי של הים התיכון.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן