דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בקפלת Rosslyn

אטרקציות לילדים בקפלת Rosslyn

אטרקציות לילדים בקפלת Rosslyn

סקירה כללית של קפלת רוסלין

Rosslyn Chapel היא קפלה מהממת מהמאה ה-15 הממוקמת בכפר רוסלין, סקוטלנד. זוהי אטרקציה פופולרית עבור ילדים ומבוגרים כאחד, עם הארכיטקטורה היפה, החפצים העתיקים וההיסטוריה המרתקת שלה. הקפלה נבנתה בשנת 1446 על ידי ויליאם סינקלייר, הרוזן הראשון מקית'נס, והוקדשה לסט. כיום זהו יעד תיירותי פופולרי, המושך אליו מבקרים מכל רחבי העולם.

אטרקציות לילדים

ארכיטקטורה יפה

אחד המאפיינים המרשימים ביותר של קפלת רוסלין הוא הארכיטקטורה היפה שלה. הקפלה מעוטרת בגילופים מורכבים, כולל עמוד החניכים המפורסם, שעליו נאמר כי נחצב על ידי שוליית בנאי שנהרג על ידי אדונו בשל השלמת העמוד מהר מדי. הקפלה כוללת גם כמה חלונות ויטראז', המתארים סצנות מהתנ"ך וסיפורים דתיים אחרים.

סיורים חינוכיים

Rosslyn Chapel מציע סיורים חינוכיים לילדים ולמבוגרים כאחד. הסיורים מספקים מבט מעמיק על ההיסטוריה של הקפלה ועל חפציה הרבים. במהלך הסיור ילמדו המבקרים על בניית הקפלה, שיקומה ועל הסמלים והגילופים השונים המעטרים את הקירות. הסיור כולל גם ביקור בקריפטה, בה יכולים המבקרים לצפות בשרידי ויליאם סינקלייר ומשפחתו.

תערוכות אינטראקטיביות

ב-Roslyn Chapel יש גם כמה תערוכות אינטראקטיביות המושלמות לילדים. התערוכות כוללות סיור וירטואלי בקפלה, דגם תלת מימד של הקפלה וחידון על ההיסטוריה של הקפלה. התערוכות האינטראקטיביות הן דרך מצוינת לילדים ללמוד על הקפלה וההיסטוריה שלה בצורה מהנה ומרתקת.

חנות מתנות

ל-Roslyn Chapel יש גם חנות מתנות, שהיא מקום מצוין לילדים לאסוף מזכרות. החנות מוכרת מגוון פריטים, כולל ספרים, גלויות ומזכרות אחרות. זוהי דרך מצוינת עבור ילדים לקחת הביתה חלק מביקורם בקפלת רוסלין.

קפלת רוסלין היא יעד נהדר לילדים ולמבוגרים כאחד. עם הארכיטקטורה היפה, ההיסטוריה המרתקת והתערוכות האינטראקטיביות שלה, זה בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמבקר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן