דף הבית » לטייל ולהנות » אטרקציות לילדים בקרקול, בליז

אטרקציות לילדים בקרקול, בליז

אטרקציות לילדים בקרקול, בליז

חקור את חורבות המאיה העתיקות

Caracol, בליז היא יעד נהדר למשפחות. הוא ביתם של חורבות המאיה העתיקות של קרקול, שהן מהחורבות המרשימות ביותר במדינה. ההריסות הן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על תרבות המאיה העתיקה. ההריסות מוקפות בג'ונגל שופע ויש שפע של שבילים לחקור. ההריסות הן גם ביתם של כמה מהסטלות, או אנדרטאות האבן המרשימות ביותר באזור.

טיפוס על פירמידת קאנה

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בקרקול, בליז היא פירמידת קאנה. זוהי הפירמידה הגדולה ביותר באזור והיא מקום נהדר לילדים לחקור. גובה הפירמידה מעל 40 מטר והיא מציעה נופים מדהימים של הג'ונגל שמסביב. ילדים יכולים לטפס על הפירמידה ולחקור את ההריסות שבראשה.

ביקור במקלט לחיות הבר המקומי

קרקול, בליז היא ביתם של מקלט לחיות בר מקומי. המקלט הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל קופים, ציפורים וזוחלים. המקלט הוא מקום מצוין לילדים ללמוד על חיות הבר המקומיות ולהתקרב לחלק מבעלי החיים. המקלט מציע גם סיורים מודרכים ותוכניות חינוכיות לילדים.

חקור את המערות המקומיות

Caracol, בליז היא גם ביתם של מספר מערות. מערות אלו הן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על הגיאולוגיה המקומית. המערות הן ביתם של מגוון נטיפים וזקיפים, כמו גם מגוון חיות בר. המערות הן גם מקום מצוין להתקרר בימים חמים.

ביקור במפלים המקומיים

Caracol, בליז היא גם ביתם של מספר מפלים. מפלים אלו הם מקום מצוין לילדים לחקור וליהנות מהיופי הטבעי של האזור. המפלים הם גם מקום מצוין להתקרר בימים חמים. המפלים מוקפים בג'ונגל שופע ויש שפע של שבילים לחקור.

סיור בכפרים המקומיים

Caracol, בליז היא גם ביתם של מספר כפרים קטנים. כפרים אלו הם מקום מצוין לילדים לחקור וללמוד על התרבות המקומית. הכפרים הם ביתם של מגוון מלאכות ופעילויות מסורתיות, כמו גם שווקים מקומיים. ילדים יכולים גם ללמוד על המאכלים והמנהגים המסורתיים של האזור. Caracol, בליז היא יעד נהדר למשפחות. יש שפע של אטרקציות לילדים, החל מחקור חורבות המאיה העתיקות ועד ביקור במקלט לחיות הבר המקומי. יש גם שפע של פעילויות להנאת הילדים, מטיפוס על פירמידת קנה ועד סיור בכפרים המקומיים. לא משנה מה המשפחה שלך מחפשת, בקרקול, בליז יש משהו לכולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן