דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים בריימס

אטרקציות לילדים בריימס

אטרקציות לילדים בריימס

מוזיאונים

מוזיאון דה לה רדישן

מוזיאון דה לה רדיון הוא מוזיאון הממוקם בריימס, צרפת. הוא מוקדש להיסטוריה של מלחמת העולם השנייה ולאירועים שהובילו לכניעתה של גרמניה הנאצית בשנת 1945. במוזיאון יש אוסף של חפצים מהמלחמה, כמו גם תצלומים ומסמכים הקשורים לאירועים. המבקרים יכולים גם ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שחיו בו במהלך המלחמה.

מוזיאון לאמנויות יפות

מוזיאון היפה לאמנויות הוא מוזיאון הממוקם בריימס, צרפת. הוא מוקדש לתולדות האמנות וכולל אוסף של יצירות מהמאה ה-16 ועד היום. במוזיאון יש מגוון יצירות מז'אנרים שונים, כולל פיסול, ציור וצילום. המבקרים יכולים גם ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שחיו בו בזמן יצירת היצירות.

פארקים

Jardin de la Gare

ז'רדן דה לה גאר הוא פארק הממוקם בריימס, צרפת. זהו פארק גדול עם מגוון אטרקציות, כולל גן שעשועים, אגם, ומגוון צמחים ועצים. בפארק יש גם בית קפה ומסעדה, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום. המבקרים יכולים גם ליהנות מנופי העיר מהפארק.

פארק דה לה פאה

פארק דה לה פאה הוא פארק הממוקם בריימס, צרפת. זהו פארק גדול עם מגוון אטרקציות, כולל גן שעשועים, אגם, ומגוון צמחים ועצים. בפארק יש גם בית קפה ומסעדה, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום. המבקרים יכולים גם ליהנות מנופי העיר מהפארק.

פארק דה לה סמואי

פארק דה לה סמואי הוא פארק הממוקם בריימס, צרפת. זהו פארק גדול עם מגוון אטרקציות, כולל גן שעשועים, אגם ומגוון צמחים ועצים. בפארק יש גם בית קפה ומסעדה, מה שהופך אותו למקום נהדר לבלות בו את היום. המבקרים יכולים ליהנות גם מנופי העיר מהפארק.

ריימס היא עיר נהדרת לילדים, עם מגוון אטרקציות להנאתם. ממוזיאונים ועד פארקים, יש משהו לכולם! למידע נוסף על מה שיש לריימס להציע, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן