דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » אטרקציות לילדים בשאר-אי סוכתה

אטרקציות לילדים בשאר-אי סוכתה

אטרקציות לילדים בשאר-אי סוכתה

מוזיאונים

המוזיאון הלאומי של איראן

המוזיאון הלאומי של איראן הוא המוזיאון הגדול והמקיף ביותר במדינה. הוא ממוקם בעיר שאהר-אי סוכטה ומכיל מגוון חפצים מהאימפריה הפרסית העתיקה. המוזיאון מחולק למספר אגפים, ביניהם אגף המוקדש לתקופה הפרה-אסלאמית, אגף המוקדש לאמנות ותרבות אסלאמית ואגף המוקדש לאמנות איראנית מודרנית. המוזיאון מכיל גם ספרייה, בית קפה וחנות מתנות.

המוזיאון לאמנות עכשווית

המוזיאון לאמנות עכשווית ממוקם בעיר שאהר-אי סוכתה ומוקדש ללימוד ושימור האמנות האיראנית המודרנית. במוזיאון מגוון תערוכות ומיצבים, כמו גם ספרייה ובית קפה. המוזיאון מארח גם מגוון הרצאות וסדנאות.

פארקים וגנים

הגן הבוטני שאהר-אי סוכתה

הגן הבוטני שאהר-אי סוכתה ממוקם בעיר שאהר-אי סוכתה והוא ביתם של מגוון צמחים ועצים. הגן מחולק למספר אגפים, ביניהם אגף המוקדש לצמחייה הילידית של איראן, אגף המוקדש לצמחים אקזוטיים ואגף המוקדש לצמחי מרפא. הגן כולל גם בית קפה וחנות מתנות.

גן החיות שאהר-אי סוכטה

גן החיות שאהר-אי סוכטה ממוקם בעיר שאהר-אי סוכטה והוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל אריות, נמרים, דובים וקופים. גן החיות כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כגון סיורים מודרכים, מופעי בעלי חיים ותערוכות אינטראקטיביות.

אקווריום שאהר-אי סוכתה

אקווריום שאהר-אי סוכטה ממוקם בעיר שאהר-אי סוכטה והוא ביתם של מגוון מינים ימיים, כולל דגים, צבים וכרישים. האקווריום כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כגון סיורים מודרכים, תערוכות אינטראקטיביות וחנות מתנות.

פארק השעשועים שאהר-אי סוכתה

פארק השעשועים Shahr-I Sokhta ממוקם בעיר Shahr-I Sokhta והוא ביתם של מגוון אטרקציות, אטרקציות ומשחקים. פארק השעשועים כולל גם מגוון תוכניות חינוכיות ופעילויות לילדים, כגון סיורים מודרכים, תערוכות אינטראקטיביות וחנות מתנות. Shahr-I Sokhta הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. ממוזיאונים ופארקים ועד לגני חיות ופארקי שעשועים, יש בעיר שפע של אטרקציות להנאת הילדים. בין אם אתם מחפשים יום של חקר חינוכי או יום של כיף והתרגשות, ב-Shahr-I Sokhta יש משהו לכולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן