דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » אטרקציות לילדים בשבעה כדורי אדמה צבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס

אטרקציות לילדים בשבעה כדורי אדמה צבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס

אטרקציות לילדים בשבעה כדורי אדמה צבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס

Ziplining

Ziplining היא דרך מצוינת לקבל מבט ממעוף הציפור על שבעת כדורי הארץ הצבעוניים, Chamarel, מאוריציוס. ישנם מספר סיורי זיפלין זמינים המציעים נופים מדהימים של האזור ונסיעה מרתקת. רוב הסיורים מתאימים לילדים מגיל 8 ומעלה וכוללים ציוד בטיחות ומדריך מנוסה. Ziplining היא דרך מצוינת לקבל קצת אדרנלין ולהתרשם מהיופי של האזור.

רכיבה על סוסים

רכיבה על סוסים היא דרך נהדרת נוספת לחקור את שבעת כדורי הארץ הצבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס. ישנם מספר סיורי רכיבה על סוסים זמינים המציעים נופים עוצרי נשימה ודרך ייחודית לחקור את האזור. רוב הסיורים מתאימים לילדים מגיל 6 ומעלה וכוללים ציוד בטיחות ומדריך מנוסה. רכיבה על סוסים היא דרך מצוינת להתאמן ולהתרשם מהיופי של האזור.

שחייה

שחייה היא עוד דרך נהדרת ליהנות משבעת כדור הארץ הצבעוני, צ'מארל, מאוריציוס. ישנם מספר נקודות שחייה זמינות המציעות מים צלולים והרבה מקום לשחות. רוב מקומות השחייה מתאימים לילדים בכל הגילאים וכוללים מצילים ושירותים. שחייה היא דרך מצוינת להתקרר ולהתרשם מהיופי של האזור.

חקר חיות הבר והנוף

חקר חיות הבר והנוף של שבעת כדורי הארץ, צ'מארל, מאוריציוס היא דרך מצוינת לבלות עם המשפחה. ישנם מספר סיורים מודרכים זמינים המציעים מבט מקרוב על חיות הבר המקומיות ונופים מדהימים של האזור. רוב הסיורים מתאימים לילדים בכל הגילאים וכוללים מדריך מנוסה. חקר חיות הבר והנוף היא דרך מצוינת ללמוד על האזור ולהתרשם מהיופי של האזור.

טיול רגלי

טיול רגלי הוא עוד דרך נהדרת לחקור את שבעת כדורי הארץ הצבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס. ישנם מספר מסלולי הליכה זמינים המציעים נופים מדהימים ודרך ייחודית לחקור את האזור. רוב המסלולים מתאימים לילדים בכל הגילאים וכוללים ציוד בטיחות ומדריך מנוסה. טיולים רגליים הם דרך מצוינת להתאמן ולהתרשם מהיופי של האזור.

אופני הרים

רכיבה על אופני הרים היא דרך מצוינת נוספת לחקור את שבעת כדור הארץ הצבעוני, צ'מארל, מאוריציוס. ישנם מספר מסלולי אופני הרים זמינים המציעים נופים מדהימים ודרך ייחודית לחקור את האזור. רוב המסלולים מתאימים לילדים מגיל 8 ומעלה וכוללים ציוד בטיחות ומדריך מנוסה. רכיבה על אופני הרים היא דרך מצוינת להתאמן ולהתרשם מהיופי של האזור.

קֶמפִּינג

קמפינג הוא עוד דרך נהדרת לחקור את שבעת כדורי הארץ הצבעוניים, צ'מארל, מאוריציוס. ישנם מספר אתרי קמפינג זמינים המציעים נופים מדהימים ודרך ייחודית לחקור את האזור. רוב אתרי הקמפינג מתאימים לילדים בכל הגילאים וכוללים ציוד בטיחות ומדריך מנוסה. קמפינג הוא דרך מצוינת לקבל קצת אוויר צח ולהתרשם מהיופי של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן