דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים בשטרסבורג

אטרקציות לילדים בשטרסבורג

אטרקציות לילדים בשטרסבורג

מוזיאונים

מוזיאון האמנויות

המוזיאון לאמנויות פורין הוא מוזיאון ייחודי הממוקם בלב שטרסבורג. מוזיאון זה מוקדש להיסטוריה ולתרבות של אטרקציות ירידים. הוא מכיל אוסף של רכיבות וינטג', משחקים ושעשועים אחרים מהמאות ה-19 וה-20. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאון וללמוד על ההיסטוריה של האטרקציות הקלאסיות הללו.

מוזיאון אלזאסין

מוזיאון אלזס הוא מוזיאון המוקדש להיסטוריה ולתרבות של אלזס. הוא כולל מגוון רחב של תערוכות, מתלבושות מסורתיות ועד חפצים היסטוריים. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאון וללמוד על התרבות של האזור.

מוזיאון נוטרדאם

מוזיאון נוטרדאם (Musée de l'Œuvre Notre-Dame) הוא מוזיאון לאמנות הממוקם בלב שטרסבורג. הוא מכיל אוסף של אמנות מימי הביניים ועד היום. ילדים יאהבו לחקור את המוזיאון וללמוד על ההיסטוריה של האמנות בשטרסבורג.

פארקים וגנים

פארק דה ל'אורנג'רי

פארק דה ל'אורנג'רי הוא פארק יפהפה הממוקם בלב שטרסבורג. הוא כולל אגם גדול, גנים ומגרש משחקים. ילדים יאהבו לחקור את הפארק ולשחק במגרש המשחקים.

Jardin des Deux Rives

Jardin des Deux Rives הוא גן יפהפה הממוקם על גדות נהר הריין. הוא כולל מגוון רחב של צמחים ופרחים, כמו גם מגרש משחקים. ילדים יאהבו לחקור את הגן ולשחק במגרש המשחקים.

פארק דה ל'אטואל

פארק דה ל'אטואל הוא פארק גדול הממוקם במרכז שטרסבורג. הוא כולל אגם, גנים ומגרש משחקים. ילדים יאהבו לחקור את הפארק ולשחק במגרש המשחקים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן