דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים בשמורת חיות הבר אוקאפי

אטרקציות לילדים בשמורת חיות הבר אוקאפי

אטרקציות לילדים בשמורת חיות הבר אוקאפי

סיור בשמורת חיות הבר אוקאפי

שמורת חיות הבר אוקאפי ממוקמת ביער איטורי ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו. זהו אתר מורשת עולמי של אונסק"ו והוא ביתם של מגוון רחב של חיות בר, כולל אוקאפי, פילים, שימפנזים ומינים רבים אחרים. זה גם ביתם של הפיגמים מבוטי, אחד העמים הילידים העתיקים בעולם.

שמורת חיות הבר אוקאפי היא יעד נהדר למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות לילדים ליהנות, מצפייה בחיות בר ועד לחקור יער הגשם. הנה כמה מהאטרקציות המובילות לילדים בשמורת חיות הבר אוקאפי.

צפייה בחיות בר

שמורת חיות הבר אוקאפי היא ביתם של מגוון רחב של חיות בר, כולל פילים, שימפנזים ואוקאפי. צפייה בחיות בר היא פעילות נהדרת להנאת הילדים, מכיוון שהם יכולים להכיר מקרוב כמה מהחיות המדהימות בעולם.

ישנן מספר דרכים לצפייה בחיות בר בשמורת חיות הבר אוקאפי. אתה יכול לקחת סיור מודרך עם מדריך מקומי, או שאתה יכול לחקור את השמורה בעצמך. כך או כך, זו בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים שלך.

חקר יער הגשם

שמורת חיות הבר אוקאפי ממוקמת בלב יער איטורי, אחד מיערות הגשם המגוון הביולוגי ביותר בעולם. חקר יער הגשם הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על הצמחים ובעלי החיים שקוראים לאזור הזה בית.

ישנן מספר דרכים לחקור את יער הגשם. אתה יכול לקחת סיור מודרך עם מדריך מקומי, או שאתה יכול לחקור את השמורה בעצמך. כך או כך, זו בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים שלך.

ביקור בפיגמי מבוטי

שמורת חיות הבר אוקאפי היא ביתם של הפיגמים מבוטי, אחד העמים הילידים העתיקים בעולם. ביקור בפיגמים מבוטי הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על התרבות ואורח חייהם.

ישנן מספר דרכים לבקר בפיגמי Mbuti. אתה יכול לקחת סיור מודרך עם מדריך מקומי, או שאתה יכול לחקור את השמורה בעצמך. כך או כך, זו בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים שלך.

טיולים וקמפינג

שמורת חיות הבר אוקאפי היא יעד נהדר לטיולים רגליים וקמפינג. יש הרבה שבילים לחקור, ומותר קמפינג באזורים מסוימים בשמורה. טיולים רגליים וקמפינג הם פעילויות נהדרות להנאת הילדים, שכן הם יכולים לחקור את יער הגשם וללמוד על הצמחים ובעלי החיים שקוראים לאזור הזה בית.

ישנן מספר דרכים לצאת לטיולים ולקמפינג בשמורת חיות הבר אוקאפי. אתה יכול לקחת סיור מודרך עם מדריך מקומי, או שאתה יכול לחקור את השמורה בעצמך. כך או כך, זו בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים שלך.

שמורת חיות הבר אוקאפי היא יעד מדהים למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות לילדים ליהנות, מצפייה בחיות בר ועד לחקור יער הגשם. בין אם אתם מחפשים הרפתקה או סתם מפלט מרגיע, שמורת חיות הבר אוקאפי בטוח תכיל משהו לכולם. למידע נוסף על שמורת חיות הבר אוקאפי בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן