דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים בשמורת פאונל Dja, קמרון

אטרקציות לילדים בשמורת פאונל Dja, קמרון

אטרקציות לילדים בשמורת פאונל Dja, קמרון

היכרות עם שמורת החיות של דג'ה

שמורת פאונל דז'ה היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו הממוקם בקמרון. זהו אחד האזורים המוגנים הגדולים ביותר באפריקה, המשתרע על שטח של 5,260 קמ"ר. השמורה היא ביתם של מגוון חיות בר, כולל פילים, שימפנזים, גורילות ונמרים. הוא מכיל גם מגוון רחב של מיני צמחים וידוע במורשת התרבותית העשירה שלו.

אטרקציות לילדים בשמורת פאונאל דז'ה

איתור חיות בר

אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בשמורת פאונאל דז'ה היא איתור חיות בר. השמורה היא ביתם של מגוון בעלי חיים, ביניהם פילים, שימפנזים, גורילות ונמרים. ילדים יכולים לצאת לסיורי ספארי כדי לזהות את החיות הללו בסביבתם הטבעית. הם יכולים גם ללמוד על המינים השונים ועל התנהגותם.

חוויות תרבותיות

השמורה מציעה גם מגוון חוויות תרבותיות לילדים. הם יכולים לחקור את הכפרים המקומיים ולפגוש את האנשים שחיים שם. הם יכולים גם ללמוד על המנהגים והאמונות המסורתיים של האנשים המקומיים. כמו כן מתקיימים בשמורה מספר טקסים ופסטיבלים מסורתיים בהם יכולים הילדים לקחת חלק.

פעילויות לילדים בשמורת החי דיג'ה

בנוסף לאיתור חיות בר וחוויות תרבותיות, יש מגוון של פעילויות לילדים בשמורת פאונל Dja. אלה כוללים טיולים רגליים, קמפינג, צפרות ודיג. ילדים יכולים גם לקחת חלק בתוכניות חינוכיות וסדנאות, המלמדות אותם על הסביבה והתרבות המקומית. יש גם מספר סיורים מודרכים זמינים, המספקים תובנה על ההיסטוריה והתרבות של השמורה.

סיכום

שמורת פאונאל דז'ה היא יעד נהדר לילדים. הוא מציע מגוון אטרקציות ופעילויות, החל מגילוי חיות בר ועד חוויות תרבותיות. יש גם מספר תוכניות חינוכיות וסדנאות זמינות, המספקות תובנה על הסביבה והתרבות המקומית. למידע נוסף על שמורת בעלי החיים של Dja, צפה בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן