דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים בתוניס, תוניסיה

אטרקציות לילדים בתוניס, תוניסיה

אטרקציות לילדים בתוניס, תוניסיה

סקירה כללית של אטרקציות לילדים בתוניס, תוניסיה

תוניס, בירת תוניסיה, היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. ישנן אטרקציות ופעילויות רבות כדי לבדר אותם ולעסוק בהם. מפארקי שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכל קבוצת גיל. במאמר זה, נסתכל על כמה מהאטרקציות הטובות ביותר לילדים בתוניס, תוניסיה.

פארק שעשועים

בתוניסיה יש כמה פארקי שעשועים נהדרים שמתאימים לילדים. הפופולרי ביותר הוא ארץ קרתגו, שנמצאת בפרבר לה מרסה. בפארק השעשועים הזה יש מגוון אטרקציות, מרכבות הרים ועד קרוסלות, כמו גם פארק מים ופינת ליטוף. יש גם אזור משחקים לילדים ומגוון מסעדות וחנויות.

מוזיאונים

בתוניסיה יש מספר מוזיאונים שמתאימים לילדים. המוזיאון הלאומי של קרתגו הוא מקום נהדר ללמוד על ההיסטוריה של תוניסיה והעיר העתיקה של קרתגו. המוזיאון להיסטוריה של הטבע הוא גם מקום נהדר לחקור בו, עם תצוגות של מאובנים ועצמות דינוזאורים. המוזיאון הלאומי בארדו הוא גם מקום נהדר לחקור, עם אוסף החפצים ויצירות האמנות העתיקות שלו.

פעילויות חוץ

בתוניסיה יש כמה פעילויות חוצות נהדרות לילדים. גן החיות של תוניס הוא מקום נהדר לחקור, עם המגוון הרחב של בעלי חיים, מאריות ועד ג'ירפות. אקווריום טוניס הוא גם מקום נהדר לחקור, עם המגוון הרחב של הדגים ויצורי מים אחרים. פארק בלוודר הוא גם מקום נהדר לחקור, עם הגנים ומגרשי המשחקים שלו.

אטרקציות תרבותיות

בתוניסיה יש גם כמה אטרקציות תרבותיות נהדרות לילדים. התיאטרון הלאומי של תוניסיה הוא מקום נהדר לחוות תיאטרון תוניסאי מסורתי. מדינה טוניס היא גם מקום נהדר לחקור, עם הרחובות הצרים והארכיטקטורה המסורתית שלה. אמפיתיאטרון אל ג'ם הוא גם מקום נהדר לחקור, עם חורבותיו הרומיות העתיקות.

קניות

בתוניסיה יש גם כמה הזדמנויות קניות נהדרות לילדים. הסוק אל אטארין הוא מקום נהדר לחקור בו, עם מגוון מלאכת יד ומזכרות תוניסאיות מסורתיות. הסוק אל כביר הוא גם מקום נהדר לחקור, עם מגוון הבגדים והתכשיטים שלו. Souk El Berka הוא גם מקום נהדר לחקור, עם מגוון התבלינים ופריטי המזון שלו.

טבלת אטרקציות לילדים בתוניס, תוניסיה

מְשִׁיכָה תיאור
פארק שעשועים ארץ קרתגו, פארק מים, פינת ליטוף ועוד
מוזיאונים המוזיאון הלאומי של קרתגו, המוזיאון להיסטוריה של הטבע ועוד
פעילויות חוץ גן החיות של תוניס, אקווריום תוניס ופארק בלוודר
אטרקציות תרבותיות התיאטרון הלאומי של תוניסיה, מדינה של תוניס ואמפיתיאטרון אל ג'ם
קניות סוק אל אטארין, סוק אל כביר וסוק אל ברקה

תוניס, תוניסיה היא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות. ישנן אטרקציות ופעילויות רבות כדי לבדר אותם ולעסוק בהם. מפארקי שעשועים ועד מוזיאונים, יש משהו לכל קבוצת גיל. בין אם הילדים שלכם מחפשים הרפתקה מרגשת או חוויה תרבותית, בתוניס יש משהו לכולם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן