דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים ב-Archipel Des Kerguelen (ארצות הדרום והאנטארקטיקה הצרפתית, צרפת)

אטרקציות לילדים ב-Archipel Des Kerguelen (ארצות הדרום והאנטארקטיקה הצרפתית, צרפת)

אטרקציות לילדים ב-Archipel Des Kerguelen (ארצות הדרום והאנטארקטיקה הצרפתית, צרפת)

מבוא לארכיפל דה קרגולן

הארכיפל דה קרגולן הוא ארכיפלג נידח הממוקם בדרום צרפת ובארצות אנטארקטיקה. הארכיפלג מורכב מלמעלה מ-300 איים, המהווים בית למגוון חיות בר וצמחים. האיים ידועים גם בנופים המדהימים שלהם, עם הרים, חופים וקרחונים. הארכיפלג הוא יעד מצוין למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות ואטרקציות להנאת הילדים, החל מסיורים באיים ועד לגילוי חיות הבר. במאמר זה נסקור כמה מהאטרקציות והפעילויות מהן ילדים יכולים ליהנות בארכיפלג המרוחק הזה.

לחקור את האיים

חקר האיים של ארכיפל דה קרגולן הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על הסביבה וחיות הבר המאכלסות את הארכיפלג. ישנם מספר סיורים מודרכים זמינים שלוקחים מבקרים ברחבי האיים, ומאפשרים להם לראות את הנופים המדהימים וללמוד על חיות הבר המקומיות. האיים הם גם ביתם של מגוון צמחים ובעלי חיים, כולל כלבי ים, פינגווינים ועופות ים. ילדים יכולים גם לחקור את החופים והקרחונים, ולקחת חלק בפעילויות כגון דיג ושייט קיאקים.

גילוי חיות הבר

הארכיפל דה קרגולן הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל כלבי ים, פינגווינים ועופות ים. ילדים יכולים להשתתף בסיורים מודרכים כדי לגלות את חיות הבר, או שהם יכולים לחקור את האיים בעצמם. האיים הם גם ביתם של מגוון צמחים, כולל חזזיות וטחבים. ילדים יכולים לקחת חלק בסיורים מודרכים כדי ללמוד על הצמחים וחשיבותם לסביבה.

פעילויות לילדים

הארכיפל דה קרגולן הוא יעד נהדר למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות להנאת הילדים, החל מסיורים באיים ועד לגילוי חיות הבר. ילדים יכולים לקחת חלק בפעילויות כגון דיג, קיאקים ושנורקלינג. ישנם גם סיורים מודרכים שלוקחים מבקרים ברחבי האיים, ומאפשרים להם לראות את הנופים המדהימים וללמוד על חיות הבר המקומיות. ילדים יכולים גם לקחת חלק בפעילויות כגון טיולי הליכה וקמפינג. ישנם מספר שבילים ברחבי האיים, ומותר קמפינג באזורים ייעודיים.

סיכום

הארכיפל דה קרגולן הוא יעד נהדר למשפחות עם ילדים. יש שפע של פעילויות ואטרקציות להנאת הילדים, החל מסיורים באיים ועד לגילוי חיות הבר. האיים הם גם ביתם של מגוון צמחים ובעלי חיים, וילדים יכולים לקחת חלק בפעילויות כמו דיג, קיאקים ושנורקלינג. ישנם גם סיורים מודרכים שלוקחים מבקרים ברחבי האיים, ומאפשרים להם לראות את הנופים המדהימים וללמוד על חיות הבר המקומיות. למידע נוסף על הארכיפל דה קרגולן, בקר בדף ויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן