דף הבית » מאמרים » אטרקציות לילדים ב-Avebury

אטרקציות לילדים ב-Avebury

אטרקציות לילדים ב-Avebury

אטרקציות לילדים ב-Avebury

מְשִׁיכָה תיאור
מעגל האבנים של אבברי מעגל האבנים של Avebury הוא מעגל אבנים פרהיסטורי הממוקם בכפר Avebury, Wiltshire. זהו אחד מעיגולי האבן הגדולים בעולם.
ה-West Kennet Long Barrow West Kennet Long Barrow הוא קבר ניאוליתי הממוקם ליד אבבורי. זהו אחד מחדרי הקבורה הניאוליתיים הגדולים והשמורים ביותר בבריטניה.
האחוזה והגן של Avebury The Avebury Manor & Garden הוא בית וגן היסטוריים הממוקמים ב-Avebury. הוא פתוח לקהל ומציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות מסלול לילדים ופינת משחקים.
גבעת הסילבורי היל סילבורי הוא תל פרהיסטורי הממוקם ליד אווברי. זהו התל מעשה ידי אדם הגדול ביותר באירופה והוא מקום פופולרי לחקור לילדים.
מוזיאון אלכסנדר קילר מוזיאון אלכסנדר קילר הוא מוזיאון הממוקם באבברי. הוא מוקדש להיסטוריה של Avebury והסביבה ומציע מגוון פעילויות לילדים.

מעגל האבנים של אבברי

מעגל האבנים של Avebury הוא מעגל אבנים פרהיסטורי הממוקם בכפר Avebury, Wiltshire. זהו אחד מעיגולי האבן הגדולים בעולם ומהווה אטרקציה פופולרית לילדים. מאמינים שהאבנים הוקמו בסביבות 2500 לפני הספירה והן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

ה-West Kennet Long Barrow

West Kennet Long Barrow הוא קבר ניאוליתי הממוקם ליד אבבורי. זהו אחד מחדרי הקבורה הניאוליתיים הגדולים והשמורים ביותר בבריטניה והוא מקום נהדר לילדים לחקור. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שבנו את המריה.

האחוזה והגן של Avebury

The Avebury Manor & Garden הוא בית וגן היסטוריים הממוקמים ב-Avebury. הוא פתוח לקהל ומציע מגוון פעילויות לילדים, לרבות מסלול לילדים ופינת משחקים. הבית והגן הם מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור.

גבעת הסילבורי

היל סילבורי הוא תל פרהיסטורי הממוקם ליד אווברי. זהו התל מעשה ידי אדם הגדול ביותר באירופה והוא מקום פופולרי לחקור לילדים. ילדים יכולים ללמוד על ההיסטוריה של האזור ועל האנשים שבנו את התל. Avebury הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה של האזור. ישנן אטרקציות רבות לילדים ב-Avebury, כולל מעגל האבנים של Avebury, West Kennet Long Barrow, ה-Avebury Manor & Garden, ו-Silbury Hill. כל אחת מהאטרקציות הללו מציעה חוויה ייחודית לילדים ומהווה דרך מצוינת עבורם ללמוד על ההיסטוריה של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן