דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים ב-Canadian Pacific Railway

אטרקציות לילדים ב-Canadian Pacific Railway

אטרקציות לילדים ב-Canadian Pacific Railway

מוזיאונים

מוזיאון הטבע הקנדי

מוזיאון הטבע הקנדי הוא מקום נהדר להביא את ילדיכם ליום בילוי מהנה וחינוכי. המוזיאון מציע מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שישפרו את ילדיכם במשך שעות. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

המוזיאון המלכותי לפני הספירה

המוזיאון המלכותי לפני הספירה הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ללמוד על ההיסטוריה והתרבות של קולומביה הבריטית. המוזיאון מציע מגוון תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות, כמו גם בית קפה וחנות מתנות. במוזיאון יש גם תיאטרון בו תוכלו לצפות בסרטים חינוכיים וסרטים דוקומנטריים.

פארקי שעשועים

ארץ המשחקים

פליילנד הוא פארק שעשועים הממוקם בוונקובר, קולומביה הבריטית. הפארק מציע מגוון אטרקציות ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, שייט במים ומסלול מיני גולף. בפליילנד יש גם מגוון דוכני אוכל ומסעדות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

ארץ הפלאות של קנדה

ארץ הפלאות של קנדה הוא פארק שעשועים הממוקם בטורונטו, אונטריו. הפארק מציע מגוון אטרקציות ואטרקציות, לרבות רכבות הרים, טיולי מים ומגוון מופעים. בארץ הפלאות של קנדה יש גם מגוון דוכני אוכל ומסעדות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

פעילויות חוץ

הר ויסלר

הר ויסלר הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום של הרפתקאות בחוץ. ההר מציע מגוון פעילויות, לרבות סקי, סנובורד, טיולי הליכה ואופני הרים. ב-Whistler Mountain יש גם מגוון מסעדות וחנויות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

הר גרוס

הר גרוס הוא מקום נהדר לקחת את ילדיכם ליום של הרפתקאות בחוץ. ההר מציע מגוון פעילויות, לרבות סקי, סנובורד, טיולי הליכה ואופני הרים. ב-Grouse Mountain יש גם מגוון מסעדות וחנויות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן