דף הבית » אטרקציות מומלצות » אטרקציות לילדים ב-Cerne Abbas Giant & Other Chalk Figures, בריטניה

אטרקציות לילדים ב-Cerne Abbas Giant & Other Chalk Figures, בריטניה

אטרקציות לילדים ב-Cerne Abbas Giant & Other Chalk Figures, בריטניה

צ'רן עבאס ענק ודמויות גיר אחרות

דמויות הענק של Cerne Abbas & Other Chalk Figures בבריטניה הן אטרקציה נהדרת לילדים. הענק של Cerne Abbas הוא דמות גבעה בגובה 180 רגל החצובה בגיר למטה של דורסט. מאמינים שהוא ממוצא מתקופת הברזל או רומנו-בריטי, כאשר כמה היסטוריונים מאמינים שהוא ייצוג של אל הפוריות הקלטי, בעוד שאחרים מאמינים שהוא ייצוג של הרקולס. הענק של סרן עבאס הוא לא דמות הגיר היחידה בבריטניה. ניתן למצוא דמויות גיר אחרות בווילטשייר, המפשייר וקנט. דמויות אלו כוללות את הסוס הלבן מאופינגטון, האיש הארוך מווילמינגטון, הענק של סרן עבאס והסוס הלבן של אופינגטון.

פעילויות לילדים

ילדים יכולים ליהנות ממגוון פעילויות בעת ביקור ב-Cerne Abbas Giant & Other Chalk Figures. פעילויות אלו כוללות חקר דמויות הגיר, גילוי ההיסטוריה שלהן והשתתפות בפעילויות כמו התמצאות וגיאוקאצ'ינג. הקרן הלאומית מציעה מגוון פעילויות לילדים ב-Cerne Abbas Giant & Other Chalk Figures. פעילויות אלו כוללות סיורים מודרכים, קורסי התמצאות ומגוון פעילויות אינטראקטיביות. הקרן הלאומית מציעה גם מגוון אירועים ידידותיים למשפחות במהלך השנה, כגון סיפורים, צפרות וטיולים בטבע.

אטרקציות אחרות

בנוסף לדמויות הגיר, יש עוד מספר אטרקציות באזור. אטרקציות אלו כוללות את מוזיאון סרן עבאס, המהווה בית למגוון של חפצי אמנות ותערוכות הקשורות להיסטוריה של האזור. המוזיאון מציע גם מגוון פעילויות לילדים, כגון הפעלות אומנות ויצירה, ומגוון של תערוכות אינטראקטיביות. דמויות הענק של Cerne Abbas ושאר דמויות הגיר הם גם ביתם של מגוון חיות בר, כולל מגוון של ציפורים, יונקים וחרקים. האזור הוא גם בית למגוון של צמחייה, כולל פרחי בר, עצים ושיחים.

סיכום

דמויות הענק של Cerne Abbas ושאר דמויות הגיר הם אטרקציה נהדרת לילדים. האזור הוא ביתם של מגוון פעילויות ואטרקציות, לרבות סיורים מודרכים, תערוכות אינטראקטיביות ומגוון חיות בר. האזור הוא גם ביתם של מגוון אירועים ידידותיים למשפחות במהלך השנה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן