דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas

אטרקציות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas

אטרקציות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas

אטרקציות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas

ציורי מערות

ה-Cueva de las Manos, Río Pinturas, הוא ביתם של כמה מציורי המערות העתיקים ביותר בעולם. הציורים מתארים בעלי חיים, בני אדם וצורות גיאומטריות, ומאמינים שהם בני 13,000 עד 9,500 שנים. ילדים יהיו מוקסמים מיצירות האמנות העתיקות, ומהסיפורים שמאחורי הציורים.

טיול רגלי

האזור סביב Cueva de las Manos, Río Pinturas, הוא מקום נהדר לטיולים רגליים. ישנם מספר שבילים המתפתלים באזור, וילדים יאהבו לחקור את הנוף המדהים. השבילים מסומנים היטב וקלים למעקב, ויש הרבה מקומות לקחת הפסקה וליהנות מהנופים.

אזורי פיקניק

האזור סביב Cueva de las Manos, Río Pinturas, הוא מקום נהדר לעשות בו פיקניק. יש שפע של שולחנות פיקניק וספסלים, כמו גם הרבה מקום פתוח לילדים להתרוצץ ולחקור. זוהי דרך נהדרת לבלות את היום, ודרך נהדרת ליהנות מהנוף המדהים.

פעילויות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas

פעילות תיאור
רכיבה על סוסים רכיבה על סוסים היא פעילות נהדרת לילדים ב-Cueva de las Manos, Río Pinturas. באזור יש מספר אורוות המציעות שיעורי רכיבה על סוסים וסיורים מודרכים. זוהי דרך מצוינת לחקור את האזור וללמוד על התרבות המקומית.
דיג דיג היא פעילות פופולרית ב-Cueva de las Manos, Río Pinturas. ישנם מספר נהרות ונחלים באזור, וילדים יכולים לנסות את מזלם בלכידת פורל, סלמון ודגים אחרים. זוהי דרך נהדרת לבלות את היום ולהתחבר לטבע.
אופני הרים רכיבה על אופני הרים היא דרך מצוינת לחקור את האזור סביב Cueva de las Manos, Río Pinturas. ישנם מספר מסלולים המתאימים לכל רמות היכולת, וילדים יאהבו את הריגוש שברכיבה בנוף המדהים.
מערות מערות היא פעילות נהדרת לילדים ב-Cueva de las Manos, Río Pinturas. ישנן מספר מערות באזור, והילדים יכולים לחקור אותן וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור. זוהי דרך מצוינת להתקרב לטבע.

סיכום

Cueva de las Manos, Río Pinturas, הוא אתר ארכיאולוגי בעל שם עולמי הממוקם במחוז סנטה קרוז שבפטגוניה, ארגנטינה. הוא ידוע בזכות ציורי המערות העתיקים שלו, שהם מהעתיקים בעולם. ישנן מספר אטרקציות ופעילויות לילדים ב-Cueva De Las Manos, Río Pinturas, לרבות ציורי מערות, טיולי הליכה, פיקניק, רכיבה על סוסים, דיג, אופני הרים ומערות. זהו מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של האזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן