דף הבית » הילדים הכי אוהבים » אטרקציות לילדים ב-Danyang-Kunshan Grand Bridge, סין

אטרקציות לילדים ב-Danyang-Kunshan Grand Bridge, סין

אטרקציות לילדים ב-Danyang-Kunshan Grand Bridge, סין

היכרות עם הגשר הגדול Danyang–Kunshan

הגשר הגדול דניאנג-קונשאן הוא גשר באורך 164.8 קילומטרים הממוקם בסין. זהו הגשר הארוך בעולם ונחשב לפלא הנדסי. הגשר הוא חלק ממסילת הרכבת המהירה בייג'ין-שנגחאי ומחבר בין הערים דאניאנג וקונשאן. הוא נפתח בשנת 2011 והפך ליעד תיירותי פופולרי למשפחות.

אטרקציות לילדים

הגשר הגדול דניאנג-קונשאן הוא יעד נהדר לילדים בכל הגילאים. הגשר מציע מגוון אטרקציות לילדים, כולל:

נסיעות ברכבת

הגשר הוא חלק ממסילת הרכבת המהירה בייג'ין-שנגחאי, המציעה נסיעות ברכבת למבקרים. ילדים יכולים לצאת לטיול ברכבת ולחוות את הריגוש שבנסיעה במהירויות של עד 350 קמ"ש. הנסיעה ברכבת היא דרך מצוינת לילדים לטעום מההנדסה המרשימה של הגשר.

פלטפורמות תצפית

לגשר יש כמה פלטפורמות תצפית המציעות נופים מדהימים של האזור הכפרי שמסביב. ילדים יכולים לראות את המראות של הגשר וסביבתו מהנוחות של רציפי התצפית. הפלטפורמות מציעות גם הזדמנות מצוינת לילדים לצלם תמונות ולתפוס את יופיו של הגשר.

סיורים חינוכיים

הגשר מציע גם סיורים חינוכיים לילדים. הסיורים נועדו ללמד ילדים על ההיסטוריה וההנדסה של הגשר. ילדים יכולים ללמוד על תהליך הבנייה ועל האתגרים שניצבו בפניהם במהלך בניית הגשר. הסיורים מספקים גם הזדמנות לילדים ללמוד על חשיבות הגשר בחיבור בין שתי הערים.

סיכום

הגשר הגדול דניאנג-קונשאן הוא הישג הנדסי מרשים ויעד נהדר למשפחות. הגשר מציע מגוון אטרקציות לילדים, לרבות נסיעות ברכבת, רציפי תצפית וסיורים חינוכיים. אטרקציות אלו הופכות את הגשר ליעד נהדר לילדים בכל הגילאים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן