דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים ב-Dunhuang, Gansu, סין

אטרקציות לילדים ב-Dunhuang, Gansu, סין

אטרקציות לילדים ב-Dunhuang, Gansu, סין

מערות מוגאו

מערות מוגאו, הידועות גם בשם מערות אלף הבודהה, הן אחת האטרקציות הפופולריות ביותר לילדים בדונהואנג, גאנסו, סין. במערות נמצאות למעלה מ-492 מערות, המכילות למעלה מ-45,000 מ"ר של ציורי קיר ופסלים. מערות מוגאו הן אתר מורשת עולמי של אונסק"ו והן אתר חובה לכל משפחה המבקרת בדונהואנג.

חקר מערות

מערות מוגאו הן מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על היסטוריה ותרבות. המערות מלאות בציורי קיר ופסלים צבעוניים שמספרים סיפורים על הבודהיזם וההיסטוריה הסינית. יש גם תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות שילדים יכולים להשתתף בהן.

חוויות תרבותיות

מערות מוגאו מציעות חוויה תרבותית ייחודית לילדים. המערות מלאות בחפצים עתיקים ובשרידים המספרים סיפורי העבר. יש גם תערוכות ופעילויות אינטראקטיביות שילדים יכולים להשתתף בהן כדי ללמוד עוד על התרבות וההיסטוריה של Dunhuang.

אביב ירח סהר

מעיין הירח הסהר הוא אטרקציה פופולרית נוספת לילדים בדונהואנג, גאנסו, סין. המעיין נמצא בהר החול המזמר והוא פלא טבע. המעיין מוקף בצמחייה עבותה ומהווה מקום מצוין לילדים לחקור וליהנות מהטבע.

טיול רגלי

מעיין הירח של סהר הוא מקום נהדר לילדים לחקור וליהנות מהטבע. המעיין מוקף בצמחייה עבותה ומהווה מקום מצוין לילדים לצאת לטיולים ולחקור את האזור.

שחייה

מעיין הירח של סהר הוא גם מקום נהדר לילדים לשחות בו. המעיין מלא במים צלולים והוא מקום מצוין לילדים להתקרר וליהנות.

מוזיאון דונהואנג

מוזיאון Dunhuang הוא עוד אטרקציה נהדרת לילדים בדונהואנג, גאנסו, סין. המוזיאון הוא ביתם של למעלה מ-10,000 חפצים ושרידים המספרים סיפורי העבר. המוזיאון מציע גם תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות שילדים יכולים להשתתף בהן כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה והתרבות של דונהואנג.

מוצגים

מוזיאון דונהואנג מציע מגוון תערוכות ופעילויות לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של דונהואנג. במוזיאון יש תערוכות אינטראקטיביות ופעילויות שילדים יכולים להשתתף בהן כדי ללמוד עוד על העבר.

תוכניות חינוכיות

מוזיאון Dunhuang מציע גם תוכניות חינוכיות לילדים. התוכניות נועדו ללמד ילדים על ההיסטוריה והתרבות של Dunhuang. התוכניות הן דרך מצוינת לילדים ללמוד יותר על העבר ולחקור את האזור.

טבלת אטרקציות לילדים ב-Dunhuang, Gansu, סין

מְשִׁיכָה תיאור
מערות מוגאו למעלה מ-492 מערות מלאות בציורי קיר ופסלים
אביב ירח סהר מעיין טבעי מוקף בצמחייה עבותה
מוזיאון דונהואנג למעלה מ-10,000 חפצים ושרידים

Dunhuang, Gansu, סין היא מקום נהדר למשפחות לבקר ולחקור. ישנן אטרקציות רבות לילדים בדונהואנג, גנסו, סין, ממערות מוגאו ועד למעיין הירח של סהר. האטרקציות הן דרך מצוינת לילדים לחקור וללמוד על ההיסטוריה והתרבות של דונהואנג. למידע נוסף על Dunhuang, Gansu, סין בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן