דף הבית » המלצת הצוות » אטרקציות לילדים ב-Glass Igloos, Kakslauttanen, פינלנד

אטרקציות לילדים ב-Glass Igloos, Kakslauttanen, פינלנד

אטרקציות לילדים ב-Glass Igloos, Kakslauttanen, פינלנד

איגלו מזכוכית בקאקסלאוטנן, פינלנד

Kakslauttanen Arctic Resort בפינלנד מציע חוויה ייחודית לילדים ולמשפחות. איגלו מזכוכית מספקים נוף ייחודי של הזוהר הצפוני והזדמנות לזהות חיות בר ארקטיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות לילדים, לרבות אופנועי שלג, מזחלות האסקי, ספארי איילים ודיג קרח.

צפייה בזוהר הצפוני

Kakslauttanen הוא אחד המקומות הטובים ביותר בעולם לראות את הזוהר הצפוני. האיגלו מזכוכית של אתר הנופש מספקים נוף ללא הפרעה של שמי הלילה והאורורה בוריאליס. האיגלו מחוממים גם הם, כך שהמבקרים יכולים להישאר חמים ונוחים בזמן שהם צופים באורות.

איתור חיות בר ארקטיות

Kakslauttanen הוא ביתם של מגוון חיות בר ארקטיות, כולל איילי צפון, שועלים ארקטיים וארנבות. המבקרים יכולים לערוך סיור מודרך באזור כדי לזהות את בעלי החיים בסביבתם הטבעית. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות לילדים, כגון נעלי שלג ודיג בקרח.

אופנועי שלג

Kakslauttanen מציע טיולי אופנועי שלג לילדים ולמבוגרים. הסיורים לוקחים את המבקרים דרך הנוף המכוסה שלג של אתר הנופש ומספקים הזדמנות לזהות חיות בר ארקטיות. אתר הנופש מציע גם שיעורי אופנועי שלג לילדים, כדי שיוכלו ללמוד כיצד להפעיל בבטחה את כלי הרכב.

מזחלות האסקי

Kakslauttanen מציע טיולי מזחלות האסקי לילדים ולמבוגרים. הסיורים לוקחים את המבקרים דרך הנוף המכוסה שלג של אתר הנופש ומספקים הזדמנות לזהות חיות בר ארקטיות. אתר הנופש מציע גם שיעורי מזחלות האסקי לילדים, כך שהם יכולים ללמוד כיצד להפעיל את המזחלות בצורה בטוחה.

ספארי איילים

Kakslauttanen מציע ספארי איילים לילדים ולמבוגרים. הספארי לוקחים את המבקרים דרך הנוף המכוסה שלג של אתר הנופש ומספקים הזדמנות לזהות חיות בר ארקטיות. כפר הנופש מציע גם שיעורי ספארי איילים לילדים, כדי שיוכלו ללמוד כיצד להפעיל בבטחה את כלי הרכב.

דיג קרח

Kakslauttanen מציע סיורי דיג קרח לילדים ולמבוגרים. הסיורים לוקחים את המבקרים אל האגמים הקפואים של אתר הנופש ומספקים הזדמנות לתפוס דגים ארקטיים. אתר הנופש מציע גם שיעורי דיג קרח לילדים, כדי שהם יוכלו ללמוד כיצד להשתמש בציוד בבטחה.

סיכום

Kakslauttanen Arctic Resort בפינלנד הוא יעד נהדר לילדים ולמשפחות. האיגלו מזכוכית של אתר הנופש מספקים נוף ייחודי של הזוהר הצפוני והזדמנות לזהות חיות בר ארקטיות. אתר הנופש מציע גם מגוון פעילויות לילדים, לרבות אופנועי שלג, מזחלות האסקי, ספארי איילים ודיג קרח.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן