דף הבית » לא להאמין » אטרקציות לילדים ב-Lençóis Maranhenses

אטרקציות לילדים ב-Lençóis Maranhenses

אטרקציות לילדים ב-Lençóis Maranhenses

Lençóis Maranhenses הוא פארק לאומי יפהפה וייחודי בברזיל. זהו מקום נהדר למשפחות לבקר בו, עם שפע של אטרקציות להנאת הילדים. הפארק מלא בלגונות, דיונות חול ונופים מדהימים. יש שפע של פעילויות לילדים בכל הגילאים, משחייה וגלישת חול ועד לחקר חיות הבר וללמוד על התרבות המקומית.

שחייה וגלישת חול

אחת הפעילויות הפופולריות ביותר לילדים ב-Lençóis Maranhenses היא שחייה וגלישה בחול. הלגונות צלולות ומושלמות לשחייה, ודיונות החול נהדרות לגלישה בחול. יש הרבה מקומות לשכור לוחות חול, והמדריכים המקומיים יכולים לעזור לך למצוא את המקומות הטובים ביותר לגלישה.

חקר חיות הבר

Lençóis Maranhenses הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל קופים, לטאות וציפורים. יש הרבה הזדמנויות לזהות חיות בר, והמדריכים המקומיים יכולים לעזור לך למצוא את המקומות הטובים ביותר. ילדים יאהבו לחקור את הפארק וללמוד על בעלי החיים המקומיים.

טבלת אטרקציות לילדים ב-Lençóis Maranhenses

פעילות תיאור
שחייה וגלישת חול שחו בלגונות הצלולות וקרש חול במורד דיונות החול.
חקר חיות הבר גלה קופים, לטאות וציפורים, ולמד על חיות הבר המקומיות.
חוויות תרבותיות למד על התרבות המקומית ובקר בכפרים מסורתיים.
טיול רגלי חקור את הפארק ברגל וצפה בנופים המדהימים.

Lençóis Maranhenses הוא גם מקום נהדר לחוויות תרבותיות. יש שפע של כפרים מסורתיים באזור, והמבקרים יכולים ללמוד על התרבות והמנהגים המקומיים. יש גם שפע של הזדמנויות לצאת לטיולים, והנופים המדהימים הופכים אותה לפעילות נהדרת לילדים.

Lençóis Maranhenses הוא מקום נהדר למשפחות לבקר בו. יש שפע של אטרקציות להנאת הילדים, משחייה וגלישת חול ועד לחקר חיות הבר וללמוד על התרבות המקומית. זה מקום נהדר להתרחק מהכל וליהנות מזמן איכות עם המשפחה.

למידע נוסף על Lençóis Maranhenses,לחץ כאן .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן