דף הבית » הכי חם » אטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, ניגריה

אטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, ניגריה

אטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, ניגריה

אטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, ניגריה

מהו חורש עתיק אוסון-אוסוגבו?

Osun-Osogbo Ancient Grove הוא חורשה קדושה בניגריה, הממוקמת על גדות נהר אוסון. זהו אתר מורשת עולמי של אונסק"ו והוא ביתו של פסטיבל אוסון-אוסוגבו, חגיגה שנתית של התרבות והדת של בני יורובה. החורשה היא מקלט לחיות בר ויעד תיירותי פופולרי. זה גם ביתם של אטרקציות רבות המושלמות לילדים, כמו הבריכה הקדושה של אוסון, מקדש אוסון ונהר אוסון.

בריכת קודש אוסון

הבריכה הקדושה של Osun היא בריכה טבעית שמאמינים שיש לה כוחות ריפוי. זוהי אטרקציה פופולרית לילדים, מכיוון שהיא מקום נהדר לשחות ולחקור. הבריכה היא גם ביתם של מינים רבים של דגים וחיי מים אחרים.

מקדש אוסון

מקדש אוסון הוא אתר קדוש המוקדש לאלת הפוריות יורובה, אוסון. זהו מקום נהדר לילדים ללמוד על התרבות והדת של היורובה. המקדש הוא גם ביתם של פסלים וחפצים רבים המושלמים לחקר.

נהר אוסון

נהר אוסון הוא אטרקציה פופולרית לילדים. זהו מקום נהדר לחקור וליהנות מהיופי של הטבע. הנהר הוא גם ביתם של מינים רבים של דגים וחיי מים אחרים.

טבלת אטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, ניגריה

מְשִׁיכָה תיאור
בריכת קודש אוסון בריכה טבעית עם כוחות ריפוי
מקדש אוסון אתר קדוש המוקדש לאלת הפוריות היורובית
נהר אוסון אטרקציה פופולרית לחקור וליהנות מהיופי של הטבע

Osun-Osogbo Ancient Grove הוא מקום נהדר לילדים לחקור וללמוד על התרבות והדת של היורובה. מהבריכה הקדושה של אוסון ועד למקדש אוסון ולנהר אוסון, יש שפע של אטרקציות להנאת הילדים. למידע נוסף על האטרקציות לילדים ב-Osun-Osogbo Ancient Grove, עיין בסרטון YouTube זה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן