דף הבית » הכי נצפים » אטרקציות לילדים ב-The Castle Course, St. Andrews, סקוטלנד

אטרקציות לילדים ב-The Castle Course, St. Andrews, סקוטלנד

אטרקציות לילדים ב-The Castle Course, St. Andrews, סקוטלנד

קורס הטירה בסנט אנדרוז

מסלול הגולף בסנט אנדרוז הוא מסלול גולף בעל שם עולמי, אך הוא מציע גם מגוון אטרקציות לילדים. ממוקם בעיירה ההיסטורית סנט אנדרוס, סקוטלנד, הקורס מציע נופים עוצרי נשימה, חיות בר והיסטוריה עשירה.

ההיסטוריה של קורס הטירה

מסלול קאסל תוכנן על ידי אלוף פתוח חמש פעמים, פיטר תומסון, ונפתח בשנת 2008. זהו המסלול השישי ב-St. Andrews Links והוא המסלול היחיד שנבנה על החוף. המסלול מעוטר בהריסות של טירה עתיקה, מה שמקנה למסלול את שמו.

אטרקציות לילדים

מסלול קאסל מציע מגוון אטרקציות לילדים. מהנופים המדהימים של הים הצפוני ועד לחיות הבר המאכלסות את האזור, יש מה לבדר את כולם.

הצפיות

הנופים מ-The Castle Course עוצרי נשימה. מהריסות הטירה ועד הגבעות המתגלגלות של האזור הכפרי, יש ממה להתפעל. נופי הים הצפוני מרשימים במיוחד, והאזור הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל כלבי ים, עופות ים ולוטרות.

חיות הבר

מסלול הטירה הוא ביתם של מגוון חיות בר, כולל כלבי ים, עופות ים ולוטרות. האזור הוא גם גן עדן לצפרות, שכן ניתן לראות מגוון מינים.

ההיסטוריה של האזור

האזור שמסביב למסלול הטירה משופע בהיסטוריה. חורבות הטירה הן תזכורת לעבר של האזור, והאזור הוא ביתם של מגוון אתרים היסטוריים, כולל חורבות של מנזר ישן.

סיכום

מסלול הגולף בסנט אנדרוז הוא מסלול גולף בעל שם עולמי, אך הוא מציע גם מגוון אטרקציות לילדים. מהנופים המדהימים של הים הצפוני ועד לחיות הבר המאכלסות את האזור, יש מה לבדר את כולם. האזור משופע בהיסטוריה, והריסות הטירה הן תזכורת לעבר של האזור. למד עוד על האטרקציות לילדים ב-The Castle Course, St. Andrews, סקוטלנד.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן