דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » כמה זמן אחרי ההחלקה אפשר לעשות צבע?

כמה זמן אחרי ההחלקה אפשר לעשות צבע?

כמה זמן אחרי ההחלקה אפשר לעשות צבע?

מהי החלקת שיער?

החלקת שיער היא תהליך של שימוש בטיפולים כימיים כדי לגרום לשיער שלך להיראות ולהרגיש חלק וניתן יותר לניהול. זה יכול להיעשות על כל סוג של שיער, מחלק עד מתולתל, ויכול להימשך בין כמה שבועות למספר חודשים. התהליך כולל מריחת תמיסה כימית על השיער, המפרקת את הקשרים בשיער ומקלה על העיצוב.

כמה זמן אחרי ההחלקה אפשר לעשות צבע?

משך הזמן שעליך להמתין לפני צביעת השיער לאחר טיפול החלקה תלוי בסוג הטיפול בו השתמשת. ככלל, מומלץ להמתין לפחות שבועיים לפני צביעת השיער לאחר טיפול החלקה. הסיבה לכך היא שהכימיקלים המשמשים בתהליך ההחלקה יכולים להשפיע על צבע הצבע, ויכולים לגרום לו לדהות או להפוך לחלקי.

שיטות עבודה מומלצות לצביעה לאחר החלקה

אם אתה מתכנן לצבוע את השיער שלך לאחר טיפול החלקה, יש כמה שיטות עבודה מומלצות שעליך לבצע כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

  • המתן לפחות שבועיים לאחר טיפול ההחלקה לפני צביעת השיער.
  • בחרי צבע שקרוב לצבע השיער הטבעי שלך, מכיוון שהסיכוי הזה ידהה או יהפוך לחלקי פחות.
  • השתמש בשמפו ומרכך בטיחותיים לצבע כדי לעזור לשמור על הצבע.
  • הימנע משימוש בכלים לעיצוב חום, כגון מגהצים מסתלסל או מגהצים שטוחים, שכן זה יכול לגרום לצבע לדהות.
  • הקפידו להשתמש בטיפול מיזוג עמוק פעם בשבוע כדי לשמור על שיער בריא ולחות.

סיכום

צביעת השיער שלך לאחר טיפול החלקה יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף קצת ברק וחיוניות למראה שלך. עם זאת, חשוב להמתין לפחות שבועיים לאחר טיפול ההחלקה לפני צביעת שיערך, ולפעול לפי השיטות המומלצות המפורטות לעיל כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. עם הטיפול והתחזוקה הנכונים, אתה יכול ליהנות מהצבע החדש שלך במשך חודשים ארוכים.

סיכום

החלקת שיער היא תהליך של שימוש בטיפולים כימיים כדי לגרום לשיער שלך להיראות ולהרגיש חלק וניתן יותר לניהול. ככלל, מומלץ להמתין לפחות שבועיים לפני צביעת השיער לאחר טיפול החלקה. אם אתה מתכנן לצבוע את השיער שלך לאחר טיפול החלקה, יש כמה שיטות עבודה מומלצות שאתה צריך לעקוב אחר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, כגון המתנה של שבועיים לפחות, בחירת צבע קרוב לצבע השיער הטבעי שלך, שימוש בצבע- שמפו ומרכך בטוחים, הימנעות מכלי עיצוב חום ושימוש בטיפול מיזוג עמוק פעם בשבוע. עם הטיפול והתחזוקה הנכונים, אתה יכול ליהנות מהצבע החדש שלך במשך חודשים ארוכים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן