דף הבית » המלצת הצוות » כמה זמן אחרי קעקוע אפשר ללכת לים?

כמה זמן אחרי קעקוע אפשר ללכת לים?

כמה זמן אחרי קעקוע אפשר ללכת לים?

מה לשקול לפני יציאה לים לאחר קעקוע

לעשות קעקוע היא החלטה גדולה, וחשוב להקדיש זמן כדי לוודא שאתה נוקט בצעדים הנכונים לטיפול בדיו החדש שלך. אחת השאלות הנפוצות ביותר שיש לאנשים לאחר קעקוע היא כמה זמן הם צריכים לחכות לפני שהם יכולים ללכת לים. התשובה לשאלה זו תלויה בכמה גורמים, כולל סוג הקעקוע שיש לך, גודל הקעקוע , ותהליך הריפוי. הנה מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה יוצא לחוף הים לאחר קעקוע.

המתן עד שהקעקוע ירפא לחלוטין

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שהולכים לים לאחר קעקוע הוא לוודא שהקעקוע נרפא במלואו. בדרך כלל, לוקח כשבועיים-שלושה לקעקוע להחלים לחלוטין. במהלך תקופה זו, חשוב לשמור על הקעקוע נקי ויבש. אם אתה הולך לים לפני שהקעקוע נרפא לחלוטין, אתה מסתכן בחשיפתו לחיידקים ומזהמים אחרים שעלולים לגרום לזיהום. בנוסף, קרני ה-UV של השמש עלולות לגרום לקעקוע לדהות או להשתבש.

בחר את קרם ההגנה הנכון

לאחר שהקעקוע שלך נרפא לחלוטין, אתה יכול ללכת לים. עם זאת, חשוב לבחור את קרם ההגנה המתאים כדי להגן על הקעקוע שלך מקרני ה-UV של השמש. חפשו קרם הגנה שמיועד במיוחד לקעקועים ובעל מקדם הגנה של לפחות 30. מרחו את קרם ההגנה על הקעקוע שלכם לפני שאתם הולכים לים והקפידו למרוח אותו מחדש כל שעתיים. בנוסף, מומלץ ללבוש בגדים המכסים את הקעקוע שלך כדי להגן עליו עוד יותר מפני השמש.

הימנע ממים עם כלור

אם אתם מתכננים ללכת לשחות בחוף הים, חשוב להימנע ממים עם כלור. כלור יכול לגרום לגירוי ויובש לקעקוע שלך, מה שעלול להוביל לזיהום. אם אתם מתכננים לשחות, בחרו בחוף מים מלוחים או אגם מים מתוקים.

שמור על הקעקוע שלך אחרי החוף

לאחר שנהניתם מיום בחוף הים, חשוב לדאוג לקעקוע שלכם. לאחר שהיית בשמש, הקפד לשטוף את הקעקוע שלך במים קרירים ולמרוח קרם לחות כדי לשמור על לחות. בנוסף, הקפד להימנע מכל פעילות שעלולה לגרום לגירוי לקעקוע שלך, כגון שחייה במים עם כלור או טבילה בג'קוזי.

סיכום

חשוב לחכות עד שהקעקוע שלך ירפא לחלוטין לפני שאתה הולך לים. לאחר שהקעקוע שלך נרפא, הקפד לבחור את קרם ההגנה המתאים ולהימנע ממים עם כלור. בנוסף, דאג לקעקוע שלך לאחר החוף על ידי שטיפתו במים קרירים ומריחת קרם לחות.

נקודות עיקריות:

  • המתן עד שהקעקוע שלך ירפא לחלוטין לפני שאתה הולך לים.
  • בחרו בקרם הגנה המיועד במיוחד לקעקועים עם מקדם הגנה של 30 לפחות.
  • הימנע ממים עם כלור בעת שחייה בחוף הים.
  • שמור על הקעקוע שלך לאחר החוף על ידי שטיפתו במים קרירים ומריחת קרם לחות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן