דף הבית » אטרקציות מומלצות » כמה זמן אפשר לאכול ביצה קשה במקרר?

כמה זמן אפשר לאכול ביצה קשה במקרר?

כמה זמן אפשר לאכול ביצה קשה במקרר?

מהי ביצה קשה?

ביצה קשה היא ביצה שהורתחה בקליפתה במשך זמן מסוים. החלבון והחלמון מבושלים, מה שהופך אותם בטוחים לאכילה. ביצים קשות הן חטיף פופולרי ומשמשות לרוב בסלטים, כריכים ומנות אחרות.

כמה זמן אפשר לשמור ביצה קשה במקרר?

ניתן לשמור ביצים קשות במקרר עד שבוע. כדי להבטיח שהביצים יישארו טריות, חשוב לאחסן אותן בכלי אטום או לעטוף אותן בניילון. זה יעזור למנוע מהם לספוג ריחות ממזונות אחרים במקרר.

טיפים לאחסון ביצים קשות

  • אחסנו ביצים קשות בכלי אטום או עטפו אותן בניילון נצמד.
  • שומרים את הביצים בחלק הקר ביותר של המקרר.
  • סמן את המיכל עם התאריך שבו הביצים הרתחו.
  • השליכו את כל הביצים הסדוקות או שיש להן ריח לא נעים.

איך לדעת אם ביצה קשה עדיין בטוחה לאכילה

אם אינך בטוח אם ביצה קשה עדיין בטוחה לאכילה, יש כמה דרכים לדעת. ראשית, בדוק את התאריך על המיכל. אם הביצים הורתחו לפני יותר משבוע, השליכו אותן. לאחר מכן, בדוק אם הביצה לא קיימת סדקים או שינוי צבע. אם קליפת הביצה סדוקה, הביצה כבר לא בטוחה לאכילה. אם לביצה יש צבע אפרפר-ירוק מסביב לחלמון, זה סימן שהביצה התקלקלה ויש לזרוק אותה. לבסוף, הריח את הביצה. אם יש לו ריח לוואי, זה כבר לא בטוח לאכילה.

סיכום

ניתן לשמור ביצים קשות במקרר עד שבוע. כדי להבטיח שהביצים יישארו טריות, אחסנו אותן בכלי אטום או עטפו אותן בניילון. אם אינך בטוח אם ביצה קשה עדיין בטוחה לאכילה, בדוק את התאריך על המיכל, בדוק אם יש סדקים או שינוי צבע, והריח את הביצה. אם לביצה יש ריח לוואי, זה כבר לא בטוח לאכילה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן