דף הבית » טופ 100 – אטרקציות » כמה זמן אפשר להשאיר בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר להשאיר בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר להשאיר בשר טרי במקרר?

מהם חיי המדף של בשר טרי?

בשר טרי הוא פריט מזון מתכלה, כלומר יכול להתקלקל במהירות אם לא מאוחסן כראוי. חיי המדף של בשר טרי תלויים בסוג הבשר, אופן הכנתו ואופן האחסון שלו. בדרך כלל, ניתן לשמור בשר טרי במקרר עד יומיים. אם זה קפוא, זה יכול להימשך עד שישה חודשים.

כיצד לאחסן בשר טרי במקרר

כשמאחסנים בשר טרי במקרר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון או בנייר אלומיניום. זה יעזור למנוע מהבשר להתייבש ולמנוע מחיידקים לצמוח. כמו כן, חשוב לאחסן את הבשר במדף התחתון של המקרר, שכן זהו החלק הקר ביותר במקרר.

איך לדעת אם בשר טרי התקלקל

חשוב לבדוק בשר טרי לפני צריכתו. אם לבשר יש ריח רע, מרקם רירי או שינוי צבע, סביר להניח שהוא מתקלקל ויש לזרוק אותו. בנוסף, אם הבשר נשמר במקרר יותר מיומיים, יש לזרוק אותו.

טיפים לאחסון בשר טרי

  • אחסנו בשר טרי בכלי אטום או עטפו אותו היטב בניילון נצמד או ברדיד אלומיניום.
  • אחסנו את הבשר במדף התחתון של המקרר, מכיוון שזהו החלק הקר ביותר.
  • בדוק את הבשר לפני צריכתו. אם יש לו ריח רע, מרקם רירי או שינוי צבע, סביר להניח שהוא מקולקל ויש לזרוק אותו.
  • השליכו כל בשר שנשמר במקרר יותר מיומיים.

סיכום

בשר טרי הוא פריט מזון מתכלה ויש לאחסן אותו כראוי במקרר כדי לשמור עליו בטוח וטעים לאורך זמן רב ככל האפשר. חיי המדף של בשר טרי תלויים בסוג הבשר, אופן הכנתו ואופן האחסון שלו. בדרך כלל, ניתן לשמור בשר טרי במקרר עד יומיים. אם זה קפוא, זה יכול להימשך עד שישה חודשים. אם לבשר יש ריח רע, מרקם רירי או שינוי צבע, סביר להניח שהוא מתקלקל ויש לזרוק אותו. בנוסף, יש להשליך כל בשר שנשמר במקרר יותר מיומיים. למידע נוסף על איך לאחסן בשר טרי, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן