דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן אפשר לשמור בצק פיצה במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בצק פיצה במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בצק פיצה במקרר?

מה זה בצק פיצה?

בצק פיצה הוא סוג של בצק המשמש להכנת פיצה. הוא עשוי מקמח, מים, שמרים ומלח. את הבצק ללוש ולאחר מכן מניחים לתפיחה לפני שמעצבים אותו לקרום פיצה. לאחר מכן משטחים את הבצק ברוטב, גבינה ותוספות אחרות לפני שהוא נאפה בתנור.

כיצד לאחסן בצק פיצה במקרר

ניתן לשמור בצק פיצה במקרר עד 5 ימים. כדי לאחסן בצק פיצה במקרר, תחילה יש לוודא שהוא עטוף היטב בניילון נצמד או בכלי אטום. זה יעזור למנוע מהבצק להתייבש ולמנוע ממנו לספוג ריחות ממזונות אחרים במקרר. לאחר שהבצק עטוף, הנח אותו בחלק הקר ביותר של המקרר. זה יעזור לשמור על הבצק שלא יתפח מהר מדי ויהפוך רך מדי.

כמה זמן מחזיק בצק פיצה במקרר?

בצק פיצה יכול להחזיק במקרר עד 5 ימים. לאחר 5 ימים, הבצק יתחיל לאבד מהטעם והמרקם שלו. עדיף להשתמש בבצק בתוך מסגרת זמן זו לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפים לאחסון בצק פיצה

הנה כמה טיפים לאחסון בצק פיצה במקרר:

  • מוודאים שהבצק עטוף היטב בניילון נצמד או בכלי אטום.
  • מניחים את הבצק בחלק הקר ביותר של המקרר.
  • השתמשו בבצק תוך 5 ימים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
  • אם לא נעשה שימוש בבצק תוך 5 ימים, ניתן להקפיא אותו עד 3 חודשים.

איך להקפיא בצק פיצה

ניתן להקפיא בצק פיצה עד 3 חודשים. כדי להקפיא בצק פיצה, תחילה יש לוודא שהוא עטוף היטב בניילון נצמד או בכלי אטום. הכניסו את הבצק למקפיא והוא יחזיק מעמד עד 3 חודשים. כאשר אתם מוכנים להשתמש בבצק, הוציאו אותו מהמקפיא והניחו לו להפשיר במקרר למשך הלילה. לאחר הפשרה של הבצק, ניתן להכין ממנו פיצה.

סיכום

ניתן לשמור בצק פיצה במקרר עד 5 ימים ובמקפיא עד 3 חודשים. יש לוודא שהבצק עטוף היטב בניילון נצמד או בכלי אטום לפני אחסון במקרר או במקפיא. זה יעזור למנוע מהבצק להתייבש ולמנוע ממנו לספוג ריחות ממזונות אחרים במקרר. כאשר אתם מוכנים להשתמש בבצק, הוציאו אותו מהמקפיא והניחו לו להפשיר במקרר למשך הלילה. לאחר הפשרה של הבצק, ניתן להכין ממנו פיצה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן