דף הבית » כללי » כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון טרי במקרר?

אחסון בשר טחון טרי

בשר טחון הוא מרכיב נוח ורב-תכליתי למתכונים רבים. ניתן להשתמש בו להכנת המבורגרים, טאקו, קציץ בשר ועוד. אבל חשוב לאחסן אותו כראוי כדי לשמור עליו בטוח וטעים. הנה מה שאתה צריך לדעת על כמה זמן אתה יכול לשמור בשר טחון טרי במקרר.

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון טרי במקרר?

בשר טחון טרי יכול להישמר במקרר עד יומיים. לאחר מכן, יש להקפיא. אם אינכם בטוחים כמה זמן הבשר שהה במקרר, עדיף לטעות בזהירות ולהקפיא אותו.

כיצד לאחסן בשר טחון טרי

כשמאחסנים בשר טחון טרי, חשוב לשמור אותו קר. הטמפרטורה האידיאלית לאחסון בשר טחון היא 40°F או מתחת. חשוב גם להרחיק את הבשר ממזונות אחרים כדי למנוע זיהום צולב.

הקפאת בשר טחון טרי

אם לא מתכוונים להשתמש בבשר הטחון תוך יומיים, עדיף להקפיא אותו. כדי להקפיא בשר טחון, עטפו אותו היטב בניילון נצמד או ברדיד אלומיניום. סמן את האריזה בתאריך והקפיא אותה עד שלושה חודשים.

הפשרת בשר טחון קפוא

כשאתם מוכנים להשתמש בבשר הטחון הקפוא, חשוב להפשיר אותו כמו שצריך. הדרך הבטוחה להפשיר בשר טחון היא במקרר. מניחים את האריזה בקערה או בצלחת ומניחים לה להפשיר לאט במקרר. זה יכול לקחת עד 24 שעות.

השוואה מהירה

שיטת אחסון מסגרת זמן
מְקָרֵר עד יומיים
מַקפִּיא עד 3 חודשים

סיכום

בשר טחון טרי יכול להישמר במקרר עד יומיים. לאחר מכן, יש להקפיא. בעת אחסון בשר טחון, חשוב לשמור אותו קר והרחק ממאכלים אחרים. כדי להקפיא בשר טחון, עטפו אותו היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום וסמנו את האריזה בתאריך. כשמוכנים להשתמש בבשר הטחון הקפוא, חשוב להפשיר אותו כמו שצריך במקרר. זה יכול לקחת עד 24 שעות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן