דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

מהם חיי המדף של בשר טרי?

כשמדובר בבשר טרי, חיי המדף יכולים להשתנות בהתאם לסוג הבשר ואופן האחסון שלו. באופן כללי, ניתן לשמור בשר טרי במקרר עד יומיים. עם זאת, אם הבשר קפוא, הוא יכול להחזיק מעמד עד שישה חודשים. חשוב לציין שחיי המדף של בשר טרי יכולים להיות מושפעים מטמפרטורת המקרר, סוג הבשר ואופן האחסון.

כיצד לאחסן בשר טרי במקרר

כשמאחסנים בשר טרי במקרר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום או עטוף היטב בניילון. זה יעזור לשמור על טריות הבשר ולמנוע ממנו להתקלקל. בנוסף, חשוב לאחסן את הבשר בחלק הקר ביותר של המקרר, כמו המדף התחתון או האחורי של המקרר.

תיוג בשר טרי

כשמאחסנים בשר טרי במקרר, חשוב לסמן אותו בתאריך רכישתו. זה יעזור להבטיח שהבשר לא יישמר זמן רב מדי ויעזור למנוע מחלות הנישאות במזון. בנוסף, חשוב להשתמש בבשר תוך יומיים מרגע הרכישה.

בישול בשר טרי

כשמבשלים בשר טרי, חשוב לבשל אותו היטב. זה יעזור להבטיח שכל חיידק שעלול להיות נוכח מומת. בנוסף, חשוב להשתמש במדחום מזון כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של הבשר. הטמפרטורה הפנימית צריכה להגיע לפחות ל-145 מעלות פרנהייט עבור בשר בקר, חזיר וכבש, ו-165 מעלות פרנהייט עבור עופות.

הקפאת בשר טרי

אם אינכם מתכננים להשתמש בבשר הטרי תוך יומיים, חשוב להקפיא אותו. בהקפאת בשר טרי חשוב לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או להניח אותו בכלי אטום. בנוסף, חשוב לסמן את הבשר בתאריך בו נרכש ובתאריך בו הוקפא. זה יעזור להבטיח שהבשר לא יישמר זמן רב מדי ויעזור למנוע מחלות הנישאות במזון.

סיכום

כשמדובר באחסון בשר טרי, חשוב לשמור אותו בכלי אטום או עטוף היטב בניילון. בנוסף, חשוב לסמן את הבשר בתאריך רכישתו ולהשתמש בו תוך יומיים. אם הבשר לא הולך לשמש תוך יומיים, חשוב להקפיא אותו. בהקפאת בשר טרי, חשוב לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או להניח אותו בכלי אטום ולתייג אותו בתאריך רכישתו ובתאריך הקפאתו. לבסוף, כשמבשלים בשר טרי, חשוב לבשל אותו היטב ולהשתמש במדחום מזון כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של הבשר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן