דף הבית » אטרקציות מומלצות » כמה זמן אפשר לשמור דגים אפויים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים אפויים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים אפויים במקרר?

מהם חיי המדף של דגים אפויים?

דגים אפויים הם ארוחה טעימה ובריאה שניתן ליהנות ממנה בכל עת של השנה. אבל כמה זמן אפשר לשמור אותו במקרר? התשובה תלויה בכמה גורמים, כולל סוג הדג, אופן בישולו וכיצד אחסנו. באופן כללי ניתן לשמור דגים מבושלים במקרר עד שלושה ימים.

איך לאחסן דגים אפויים

הדרך הטובה ביותר לאחסן דג מבושל היא לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום ולהניח אותו בכלי אטום. זה יעזור לשמור על טריות הדג ולמנוע ממנו לספוג ריחות ממאכלים אחרים במקרר. כמו כן, חשוב לאחסן את הדג בחלק הקר ביותר של המקרר, לרוב במדף התחתון.

טיפים לאחסון דגים אפויים

תווית את הדג

חשוב לסמן את הדג בתאריך שבו הוא מבושל כדי שתדעו מתי צריך לזרוק אותו. זה יעזור לכם לעקוב אחרי כמה זמן הדג שהה במקרר וימנע מכם לאכול אותו לאחר שהתקלקל.

מקפיאים את הדג

אם אינכם מתכננים לאכול את הדג תוך שלושה ימים, תוכלו להקפיא אותו עד שלושה חודשים. כדי להקפיא את הדג, עוטפים אותו היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום ומניחים אותו בכלי אטום או בשקית הקפאה. הקפידו לסמן את הדג בתאריך שבו הוא מבושל כדי שתדעו מתי צריך לזרוק אותו.

השוואה מהירה

שיטת אחסון חיי מדף
מְקָרֵר עד 3 ימים
מַקפִּיא עד 3 חודשים

דגים אפויים הם ארוחה טעימה ובריאה שניתן ליהנות ממנה בכל עת של השנה. אבל חשוב לאחסן אותו בצורה נכונה כדי להבטיח שהוא יישאר טרי ובטוח לאכילה. הדרך הטובה ביותר לאחסן דג מבושל היא לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום ולהניח אותו בכלי אטום. חשוב גם לסמן את הדג בתאריך שבו הוא מבושל כדי שתדעו מתי צריך לזרוק אותו. אם אינכם מתכננים לאכול את הדג תוך שלושה ימים, תוכלו להקפיא אותו עד שלושה חודשים. כדי ללמוד עוד על איך לאחסן ולהכין דגים, בדוק את הסרטון הזה . עם טכניקות האחסון וההכנה הנכונות, תוכלו ליהנות מדגים אפויים טעימים ובריאים לאורך ימים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן