דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

אחסון דגים טריים במקרר

דג טרי הוא אוכל טעים ומזין שניתן ליהנות ממנו במגוון דרכים. עם זאת, חשוב לאחסן אותו כראוי על מנת להבטיח שהוא יישאר טרי ובטוח לאכילה. המקרר הוא המקום הטוב ביותר לאחסון דגים טריים, וניתן לשמור בו עד יומיים. הנה כמה טיפים לאחסון דגים טריים במקרר:

1. לשמור את הדג קר

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשמאחסנים דג טרי במקרר הוא לשמור אותו קר. הטמפרטורה האידיאלית לאחסון דגים טריים היא בין 32 ל-40 מעלות פרנהייט. כדי להבטיח שהדג יישאר קר, יש להניח אותו בכלי אטום או לעטוף אותו בניילון.

2. השתמשו ב-Ice Pack

אם אפשר, כדאי להשתמש בשקית קרח כשמאחסנים דגים טריים במקרר. זה יעזור לשמור על הדג קר ולמנוע ממנו להתקלקל. את שקית הקרח יש להניח ישירות על גבי הדג כדי להבטיח שהוא יישאר קר.

3. הימנע מזיהום צולב

כשמאחסנים דגים טריים במקרר, חשוב להימנע מזיהום צולב. המשמעות היא שאין לאחסן את הדג ליד מזונות אחרים שעלולים לזהם אותו. כמו כן, חשוב להשתמש בקרש חיתוך נפרד ובסכין לחיתוך הדג.

4. השתמש תוך יומיים

יש להשתמש בדגים טריים תוך יומיים מרגע האחסון במקרר. לאחר יומיים יש לזרוק את הדג מכיוון שהוא כבר לא בטוח לאכילה.

סיכום

דג טרי הוא אוכל טעים ומזין שניתן ליהנות ממנו במגוון דרכים. עם זאת, חשוב לאחסן אותו כראוי על מנת להבטיח שהוא יישאר טרי ובטוח לאכילה. המקרר הוא המקום הטוב ביותר לאחסון דגים טריים, וניתן לשמור בו עד יומיים. כדי להבטיח שהדג יישאר קר, יש להניח אותו בכלי אטום או לעטוף אותו בניילון ולהשתמש בשקית קרח במידת האפשר. כמו כן, חשוב להימנע מזיהום צולב ולהשתמש בדגים תוך יומיים. למידע נוסף על אחסון דגים טריים, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן