דף הבית » מאמרים » כמה זמן אפשר לשמור חלב אם מופשר במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור חלב אם מופשר במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור חלב אם מופשר במקרר?

מהו חלב אם מופשר?

חלב אם מופשר הוא חלב מופשר שהוקפא ולאחר מכן הופשר. זוהי דרך נוחה לאחסן חלב אם לשימוש מאוחר יותר. ניתן להקפיא חלב אם עד חצי שנה, וכשהוא מופשר ניתן לשמור אותו במקרר עד 48 שעות. חשוב לציין כי לעולם אין להקפיא מחדש חלב אם מופשר.

איך להפשיר חלב אם

ישנן מספר דרכים להפשרת חלב אם קפוא. הדרך הבטוחה והיעילה ביותר היא להכניס את החלב הקפוא ללילה במקרר. זה מאפשר לחלב להפשיר לאט ובאופן שווה. אם אתה צריך להפשיר את החלב מהר יותר, אתה יכול לשים אותו בקערה עם מים חמימים. ודאו שהמים לא חמים מדי, כי זה יכול להזיק לחלב. אתה יכול גם להפשיר את החלב במיקרוגל, אבל זה לא מומלץ שכן זה יכול לגרום לנקודות חמות בחלב, שיכולות להיות מסוכנות לתינוק שלך.

אחסון חלב אם מופשר

לאחר הפשרה של חלב האם, יש להשתמש בו תוך 48 שעות. אם אינך מתכוון להשתמש בחלב בתוך מסגרת זמן זו, יש לזרוק אותו. חשוב לאחסן את החלב המופשר בכלי נקי ולתייג אותו בתאריך שהופשר. זה יעזור לך לעקוב מתי יש צורך להשתמש בחלב.

שימוש בחלב אם מופשר

כשמשתמשים בחלב אם מופשר, חשוב לזכור שיש להשתמש בו תוך שעתיים מרגע היציאה מהמקרר. הסיבה לכך היא שהחלב יכול להזדהם במהירות בחיידקים. אם אתה צריך לאחסן את החלב יותר משעתיים, יש לשמור אותו בכלי מבודד עם שקית קרח.

עצות בטיחות לאחסון חלב אם מופשר

בעת אחסון חלב אם מופשר, חשוב לעקוב אחר כמה עצות בטיחות. ראשית, יש לוודא תמיד שהחלב מאוחסן בכלי נקי. שנית, ודא שהמיכל מסומן עם התאריך שבו הוא הופשר. שלישית, לעולם אל תקפיא מחדש חלב אם מופשר. לבסוף, השתמשו תמיד בחלב תוך שעתיים מרגע הוצאתו מהמקרר. אחסון חלב אם מופשר במקרר הוא דרך נוחה לאחסן חלב מופשר לשימוש מאוחר יותר. חשוב לזכור כי לעולם אין להקפיא מחדש חלב אם מופשר ויש להשתמש בו תוך 48 שעות מההפשרה. על ידי ביצוע עצות הבטיחות הללו, תוכל להבטיח שהתינוק שלך מקבל את חלב האם הבטוח והמזין ביותר האפשרי. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בויקיפדיה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן