דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

כיצד לאחסן כבד עוף במקפיא

כבד עוף הוא מרכיב פופולרי במנות רבות, והוא יכול להיות תוספת נהדרת לארוחות שלך. אבל אם אתם לא מתכננים להשתמש בו מיד, חשוב לדעת איך לאחסן אותו נכון במקפיא. הנה מה שאתה צריך לדעת על אחסון כבד עוף במקפיא.

בחר את המיכל הנכון

כשמאחסנים כבד עוף במקפיא, חשוב לבחור את המיכל המתאים. האפשרות הטובה ביותר היא מיכל או שקית בטוחה במקפיא. ודא שהמכל אטום ושהוא מסומן עם התאריך שאתה מקפיא את כבד העוף.

מקפיאים את כבד העוף במהירות

לאחר שבחרתם את המיכל המתאים, חשוב להקפיא את כבד העוף במהירות. זה יעזור לשמר את הטעם והמרקם של כבד העוף. כדי לעשות זאת, מורחים את כבד העוף בשכבה אחת על תבנית עם נייר אפייה ומניחים אותו במקפיא. לאחר שהוא קפוא, העבירו אותו לכלי או לשקית.

סמן את המיכל

ברגע שכבד העוף נמצא במיכל או בשקית, הקפד לסמן אותו עם התאריך שאתה מקפיא אותו. זה יעזור לך לעקוב אחרי כמה זמן זה היה במקפיא.

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

ניתן לשמור כבד עוף במקפיא עד שלושה חודשים. לאחר מכן, הטעם והמרקם של כבד העוף יתחילו להידרדר. כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר, עדיף להשתמש בכבד העוף תוך חודש מהקפאתו.

סיכום

אחסון כבד עוף במקפיא הוא דרך מצוינת לשמור על טריותו לאורך זמן. לשם כך, בחרו מיכל או שקית הניתנת להקפאה, הקפיאו את כבד העוף במהירות, וסמנו את המיכל עם התאריך שבו אתם מקפיאים אותו. ניתן לשמור כבד עוף במקפיא עד שלושה חודשים, אך עדיף להשתמש בו תוך חודש מהקפאתו.

טיפים לאחסון כבד עוף במקפיא

  • בחר מיכל או שקית המתאימים למקפיא.
  • מקפיאים את כבד העוף במהירות.
  • סמן את המיכל עם התאריך שאתה מקפיא אותו.
  • השתמשו בכבד העוף תוך חודש מהקפאתו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן