דף הבית » כללי » כמה זמן אפשר לשמור קרם פטיסייר במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור קרם פטיסייר במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור קרם פטיסייר במקרר?

מה זה Crème Pâtissier?

קרם פטיסייר, הידוע גם בשם קרם מאפה, הוא מילוי דמוי רפרפת עשיר וקרמי המשמש בקינוחים רבים. הוא עשוי משילוב של חלב, סוכר, חלמונים, עמילן תירס וחמאה. הוא משמש לעתים קרובות כמילוי לעוגות, טארטים ומאפים אחרים. זה יכול לשמש גם כתוספת לגלידה או קינוחים אחרים.

איך לאחסן קרם פטיסייר

כשמדובר באחסון קרם פטיסייר, הכי חשוב לשמור אותו בכלי אטום במקרר. זה יעזור לשמור על טריותו ולמנוע ממנו להתקלקל. כמו כן, חשוב לוודא שהמכל אטום לחלוטין כך שאף אוויר לא ייכנס פנימה.

אחסון Crème Pâtissier במקרר

כשמאחסנים קרם פטיסייר במקרר, חשוב לוודא שהוא מכוסה לחלוטין. זה יעזור למנוע ממנו להתייבש וגם יעזור למנוע ממנו לספוג ריחות ממזונות אחרים במקרר. כמו כן, חשוב לוודא שהמכל אטום לחלוטין כך שאף אוויר לא ייכנס פנימה.

אחסון Crème Pâtissier בטמפרטורת החדר

אם אינכם מתכננים להשתמש בקרם פטיסייר מיד, עדיף לאחסן אותו בטמפרטורת החדר. זה יעזור למנוע ממנו להתקלקל וגם יעזור למנוע ממנו לספוג ריחות ממזונות אחרים בחדר. חשוב לוודא שהמכל אטום לחלוטין כדי שלא ייכנס אוויר.

כמה זמן אפשר לשמור קרם פטיסייר במקרר?

כשזה מגיע לכמה זמן אפשר לשמור קרם פטיסייר במקרר, חשוב לשים לב שהוא יחזיק עד חמישה ימים. זאת בהנחה שהוא מאוחסן בכלי אטום ונשמר במקרר. אם זה לא מאוחסן כראוי, זה יכול להתקלקל הרבה יותר מהר. חשוב גם לציין שאם הקרם פטיסייר הושאר בחוץ בטמפרטורת החדר יותר משעתיים, יש לזרוק אותו.

טיפים לאחסון Crème Pâtissier

כשזה מגיע לאחסון קרם פטיסייר, יש כמה טיפים שיכולים לעזור להבטיח שהוא יישאר טרי ויחזיק זמן רב ככל האפשר. הטיפ הראשון הוא לוודא שהמכל אטום לחלוטין כך שאף אוויר לא ייכנס פנימה. הטיפ השני הוא לוודא שהקרם פטיסייר מכוסה לחלוטין. זה יעזור למנוע ממנו להתייבש וגם יעזור למנוע ממנו לספוג ריחות ממזונות אחרים במקרר. הטיפ השלישי הוא לוודא שהקרם פטיסייר מאוחסן במקרר ולא בטמפרטורת החדר.

סיכום

כשמדובר באחסון קרם פטיסייר, חשוב לוודא שהוא מאוחסן כראוי. זה יעזור להבטיח שהוא יישאר טרי ויחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר. כמו כן, חשוב לוודא שהמכל אטום לחלוטין כדי שלא ייכנס אוויר, לבסוף חשוב לוודא שהקרם פטיסייר נשמר במקרר ולא בטמפרטורת החדר. למידע נוסף על קרם פטיסייר וקינוחים אחרים, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן