דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

מהי ויזת תייר?

אשרת תייר היא מסמך המאפשר לאזרח זר להיכנס לארצות הברית לפרק זמן מוגבל למטרת תיירות. הוא מונפק על ידי משרד החוץ האמריקאי ותקף עד שישה חודשים.

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

משך השהייה המותר עם אשרת תייר הוא בדרך כלל שישה חודשים. זהו פרק הזמן המקסימלי שניתן לשהות בארה"ב עם ויזת תייר. עם זאת, משך השהייה בפועל עשוי להיות קצר יותר בהתאם לשיקול דעתו של קצין המכס והגנת הגבולות (CBP) בנמל הכניסה.

הארכת שהותך

אם ברצונך להישאר בארה"ב יותר משישה חודשים, עליך להגיש בקשה להארכת שהייה. אתה יכול לעשות זאת על ידי הגשת טופס I-539, בקשה להארכת/שינוי סטטוס שאינם מהגרים, לשירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS).

השוואה מהירה

סוג ויזה משך שהות
ויזת תיירים 6 חודשים
הארכת שהייה עד 6 חודשים

דעה אישית

אם אתם מתכננים טיול לארה"ב, חשוב להיות מודעים למשך השהייה המותרת עם ויזת תייר. בעוד שישה חודשים הם פרק הזמן המקסימלי שאתה יכול לשהות בארה"ב עם ויזת תייר, משך השהייה בפועל עשוי להיות קצר יותר בהתאם לשיקול דעתו של קצין ה-CBP בנמל הכניסה. אם ברצונך להישאר בארה"ב יותר משישה חודשים, עליך להגיש בקשה להארכת שהייה. בסך הכל, חשוב להיות מודעים למשך השהייה המותרת עם אשרת תייר ולתכנן בהתאם. אם אתם מתכננים טיול ארוך יותר, דאגו להגיש בקשה להארכת שהייה. למידע נוסף על ויזות תייר, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן