דף הבית » האטרקציות הכי מדוברות » כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

מבוא

נסיעה לארצות הברית היא חוויה מרגשת, ואחת שאנשים רבים חולמים עליה. בין אם אתם מתכננים חופשה, ביקור משפחה או השתתפות בכנס עסקי, תצטרכו לקבל אשרת תייר על מנת להיכנס לארץ. אבל כמה זמן אתה יכול להישאר בארה"ב עם ויזת תייר? התשובה לשאלה זו תלויה בסוג הויזה שיש לך ובמדינה ממנה אתה מגיע. בדרך כלל, רוב ויזות התיירים מאפשרות לך לשהות בארה"ב עד שישה חודשים. עם זאת, אם אתה ממדינות מסוימות, ייתכן שתוכל להישאר עד שנה אחת.

סוגי אשרות

ישנם שני סוגים עיקריים של אשרות תייר: אשרת B-2 ותוכנית ויתור ויזה (VWP). ויזת B-2 היא הסוג הנפוץ ביותר של ויזת תייר ומאפשרת לך לשהות בארה"ב עד שישה חודשים. ה-VWP היא תוכנית מיוחדת המאפשרת לאזרחי מדינות מסוימות לבקר בארה"ב עד 90 יום ללא ויזה.

ויזה B-2

ויזת B-2 היא הסוג הנפוץ ביותר של ויזת תייר ומאפשרת לך לשהות בארה"ב עד שישה חודשים. כדי להגיש בקשה לויזה B-2, תצטרך למלא טופס בקשה ולספק הוכחה ליכולת הכלכלית שלך לפרנס את עצמך במהלך שהותך. כמו כן, תצטרך לספק הוכחה לקשרים שלך עם מדינת הולדתך, כגון עבודה או משפחה. לאחר שאושרה לך אשרת B-2, תוכל להישאר בארה"ב עד שישה חודשים. עם זאת, אם ברצונך להישאר יותר משישה חודשים, תצטרך להגיש בקשה להארכה.

תוכנית ויתור ויזה (VWP)

תוכנית ויתור ויזה (VWP) היא תוכנית מיוחדת המאפשרת לאזרחי מדינות מסוימות לבקר בארה"ב עד 90 יום ללא ויזה. כדי להיות זכאי ל-VWP, עליך להיות אזרח של אחת מ-38 המדינות המשתתפות בתוכנית. עליך להיות גם בעל דרכון תקף וכרטיס הלוך ושוב לארץ הולדתך. לאחר שאושרת ל-VWP, תורשה להישאר בארה"ב עד 90 יום. עם זאת, אם ברצונך להישאר יותר מ-90 יום, תצטרך להגיש בקשה להארכה.

הארכת שהותך

אם ברצונך להישאר בארה"ב יותר מתקופת הזמן המותרת, תצטרך להגיש בקשה להארכה. כדי להגיש בקשה להארכה, יהיה עליך למלא טופס בקשה ולספק הוכחה ליכולתך הכלכלית לפרנס את עצמך במהלך שהותך. כמו כן, יהיה עליך לספק הוכחה לקשרים שלך למדינת הולדתך, כגון עבודה או משפחה. לאחר שתאושר להארכה, תורשה להישאר בארה"ב עד שישה חודשים. עם זאת, אם אתה ממדינות מסוימות, ייתכן שתוכל להישאר עד שנה אחת.

השוואה מהירה

סוג ויזה משך שהייה
ויזה B-2 עד 6 חודשים
תוכנית ויתור ויזה (VWP) עד 90 יום

שאלות ותשובות

ש: האם אני יכול להאריך את שהותי בארה"ב?

ת: כן, אתה יכול להגיש בקשה להארכה אם ברצונך להישאר בארה"ב יותר מתקופת הזמן המותרת. כדי להגיש בקשה להארכה, יהיה עליך למלא טופס בקשה ולספק הוכחה ליכולתך הכלכלית לפרנס את עצמך במהלך שהותך. תצטרך גם לספק הוכחה לקשרים שלך עם מדינת הולדתך, כגון עבודה או משפחה. לאחר שתאושר להארכה, תורשה להישאר בארה"ב עד שישה חודשים. עם זאת, אם אתה ממדינות מסוימות, ייתכן שתוכל להישאר עד שנה אחת.

ש: אילו מסמכים אני צריך כדי להגיש בקשה לאשרת תייר?

ת: כדי להגיש בקשה לוויזת תייר, תצטרך למלא טופס בקשה ולספק הוכחה ליכולת הכלכלית שלך לפרנס את עצמך במהלך שהותך. תצטרך גם לספק הוכחה לקשרים שלך עם מדינת הולדתך, כגון עבודה או משפחה.

סיכום

נסיעה לארצות הברית היא חוויה מרגשת, ואחת שאנשים רבים חולמים עליה. בין אם אתם מתכננים חופשה, ביקור משפחה או השתתפות בכנס עסקי, תצטרכו לקבל אשרת תייר על מנת להיכנס לארץ. התשובה לכמה זמן אתה יכול לשהות בארה"ב עם ויזת תייר תלויה בסוג הויזה שיש לך ובמדינה ממנה אתה מגיע. ככלל, רוב ויזות התיירים מאפשרות לך לשהות בארה"ב עד שישה חודשים, בעוד שתוכנית ויתור ויזה (VWP) מאפשרת לאזרחי מדינות מסוימות לבקר בארה"ב עד 90 יום ללא ויזה. אם ברצונך להישאר בארה"ב יותר מתקופת הזמן המותרת, תצטרך להגיש בקשה להארכה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן