דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

מהי ויזת תייר?

ויזת תייר היא סוג של ויזה המאפשרת לאזרחים זרים להיכנס לארצות הברית לפרק זמן מוגבל. הוא מונפק בדרך כלל לתקופה של שישה חודשים או פחות, ומיועד לאנשים המבקרים בארצות הברית למטרות תיירות או עסקים.

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

משך הזמן בו תוכלו לשהות בארצות הברית עם ויזת תייר תלוי בסוג הויזה שיש לכם. ככלל, אשרות תייר מונפקות לתקופה של שישה חודשים או פחות. עם זאת, חלק מהוויזות עשויות להיות מונפקות לפרקי זמן ארוכים יותר, כגון שנה אחת.

מה אם אתה רוצה להישאר יותר משישה חודשים?

אם תרצו לשהות בארצות הברית יותר משישה חודשים, תצטרכו להגיש בקשה להארכה של אשרת התייר שלכם. כדי לעשות זאת, תצטרך להגיש בקשה לשירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS). יש להגיש את הבקשה לפני תום תוקף הויזה הנוכחית שלך.

אילו מסמכים אתה צריך כדי להגיש בקשה להארכה?

בעת הגשת בקשה להארכה של אשרת התייר שלך, תצטרך לספק את המסמכים הבאים:

  • טופס I-539 מלא, בקשה להארכת/שינוי סטטוס לא-מהגר.
  • עותק של הויזה הנוכחית שלך.
  • עותק של הדרכון שלך.
  • הוכחה לתמיכה כספית.
  • הוכחה לקשריך למדינת הולדתך.

מהו התהליך להגשת בקשה להארכה?

תהליך הגשת הבקשה להארכת ויזת התייר שלך הוא פשוט יחסית. ראשית, יהיה עליך למלא ולהגיש את טופס I-539, יחד עם המסמכים הנדרשים. לאחר שהבקשה שלך תתקבל, היא תיבדק על ידי USCIS. אם בקשתך תאושר, תונפק לך ויזה חדשה שתאפשר לך לשהות בארצות הברית לפרק זמן נוסף.

סיכום

ויזת תייר היא סוג של ויזה המאפשרת לאזרחים זרים להיכנס לארצות הברית לפרק זמן מוגבל. ככלל, אשרות תייר מונפקות לתקופה של שישה חודשים או פחות. אם תרצו לשהות בארצות הברית יותר משישה חודשים, תצטרכו להגיש בקשה להארכה של אשרת התייר שלכם. כדי לעשות זאת, תצטרך להגיש בקשה לשירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS). יש להגיש את הבקשה לפני תום תוקף הויזה הנוכחית שלך.

שאלות ותשובות

ש: האם אני יכול להגיש בקשה להארכה של אשרת התייר שלי בזמן שאני בארצות הברית?

ת: כן, אתה יכול להגיש בקשה להארכה של אשרת התייר שלך בזמן שאתה בארצות הברית. עם זאת, עליך להגיש את בקשתך לפני תום תוקף הויזה הנוכחית שלך.

ש: כמה זמן לוקח לטפל בהארכה של אשרת תייר?

ת: זמן הטיפול בהארכת אשרת תייר משתנה בהתאם לסוג הויזה וזמני הטיפול העדכניים. בדרך כלל, לוקח מספר שבועות עד מספר חודשים לעיבוד הארכה.

ש: האם אוכל לעבוד בארצות הברית עם ויזת תייר?

ת: לא, אתה לא יכול לעבוד בארצות הברית עם ויזת תייר. אם אתה רוצה לעבוד בארצות הברית, תצטרך להגיש בקשה לוויזת עבודה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן