דף הבית » הילדים הכי אוהבים » כמה זמן בשר טחון טרי יכול להיות במקרר?

כמה זמן בשר טחון טרי יכול להיות במקרר?

כמה זמן בשר טחון טרי יכול להיות במקרר?

מהו בשר טחון טרי?

בשר טחון טרי הוא כל סוג של בשר שנטחן או קצוץ לחתיכות קטנות. זה כולל בשר בקר, חזיר, עוף, הודו וכבש. בשר טחון הוא בחירה פופולרית עבור מנות רבות, כגון המבורגרים, קציץ בשר וטאקו. זוהי גם דרך מצוינת למתוח ארוחה, שכן ניתן להשתמש בה במגוון מנות.

כמה זמן בשר טחון טרי יכול להיות במקרר?

ניתן לשמור בשר טחון טרי במקרר עד יומיים. חשוב לאחסן את הבשר בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון נצמד כדי למנוע את התייבשותו. אם לא נעשה שימוש בבשר תוך יומיים, יש להקפיא אותו עד ארבעה חודשים.

אחסון בשר טחון טרי

כשמאחסנים בשר טחון טרי, חשוב לשמור אותו בטמפרטורה בטוחה. יש לכוון את המקרר ל-40°F ומטה ואת המקפיא ל-0°F ומטה. חשוב גם להרחיק את הבשר ממזונות אחרים כדי למנוע זיהום צולב.

בישול בשר טחון טרי

בעת בישול בשר טחון טרי, חשוב לבשל אותו לטמפרטורה פנימית של לפחות 160 מעלות צלזיוס. זה יבטיח שכל חיידק מזיק ייהרג. חשוב גם להשתמש במדחום מזון כדי לבדוק את טמפרטורת הבשר.

השוואה מהירה

אִחסוּן מְקָרֵר מַקפִּיא
זְמַן 2 ימים 4 חודשים
טֶמפֶּרָטוּרָה 40 מעלות צלזיוס ומטה 0°F או מתחת
בישול 160 מעלות צלזיוס

בשר טחון טרי הוא בחירה פופולרית עבור מנות רבות, אך חשוב לאחסן ולבשל אותו כראוי כדי להבטיח את בטיחותו. בשר טחון טרי יש לשמור במקרר עד יומיים ובמקפיא עד ארבעה חודשים. בעת בישול בשר טחון טרי, יש לבשל אותו לטמפרטורה פנימית של לפחות 160 מעלות צלזיוס. על ידי הקפדה על הנחיות אלו, תוכלו ליהנות מבשר טחון טרי מבלי לדאוג לגבי בטיחות המזון. למידע נוסף על בטיחות מזון, עיין בסרטון זה מ- USDA.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן